Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8524
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Stłuczka na egzaminie

Czwartek, 10 grudnia 2009, 15:46
Aktualizacja: 15:47
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Stłuczka na egzaminie
Fot. Angela
Mieszkanka Szklarskiej Poręby, która jadąc ulicą Wolności chciała zmienić pas ruchu, nie upewniła się czy jest on pusty i uderzyła w przyczepę egzaminacyjnego samochodu ciężarowego.

Do zdarzenia doszło na ulicy Wolności na wysokości zajezdni autobusowej. – Pani kierująca renault clio podczas zmiany pasa ruchu nie zachowała szczególnej ostrożności i wjechała w przyczepę pojazdu, który brał udział w egzaminie na prawo jazdy – mówi posterunkowy Grzegorz Kopeć z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Sprawczyni została ukarana mandatem karnym i z uwagi na znaczne uszkodzenia pojazdu zatrzymany został jego dowód rejestracyjny. Nikomu z uczestników zdarzenia nic się nie stało. Po wykonaniu przez policję czynności 29 – letni kursant mógł kontynuować egzamin.

- Ruszyliśmy na światłach, pani chciała zmienić pas ruchu i uderzyła w nas. Na szczęście nic poważnego się nie stało, na samochodzie mamy tylko małe zarysowania. Obawiałem się tylko czy będę mógł kontynuować egzamin, ale już wiem, że jeśli kolizja nie była z mojej winy, to będzie to możliwe – mówił pan Krzysztof z Cieplic, kursant.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group