Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 30 grudnia
Imieniny: Eugeniusza, Marcelego
Czytających: 16810
Zalogowanych: 102
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Startuje w wyborach? Musi iść na urlop

Sobota, 6 sierpnia 2011, 9:11
Aktualizacja: 9:11
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Startuje w wyborach? Musi iść na urlop
Fot. Angela
Już niebawem Zofia Czernow, zastępca prezydenta Jeleniej Góry skorzysta z przymusowego urlopu. Powód? Będzie musiała zająć się kampanią wyborczą przed wyborami parlamentarnymi, w których startuje z czwartego miejsca listy Platformy Obywatelskiej.

Obecnie pani wiceprezydent kampanią wyborczą się jeszcze nie zajmuje, bo jak mówi, ma sporo spraw na głowie, w tym dotyczących jeleniogórskiej oświaty, jak i realizowanych inwestycji.

- Jak na razie nie mam pomysłu na swoją kampanię wyborczą, ale rzeczywiście już niebawem będę musiała o niej pomyśleć. Moja kampania będzie z pewnością ściśle związana z programem Platformy Obywatelskiej, bo z jej listy będę startować do wyborów. W gorącym okresie kampanii oczywiście wezmę urlop i nie będę pełniła funkcji zastępcy prezydenta – zapowiada Zofia Czernow.

Sonda

Czy popierasz używanie petard i fajerwerków w Sylwestra?

Oddanych
głosów
605
Tak
24%
Nie
76%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Polska Paradoksów A.D. 2026
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Aktualności
Koniec stacji PKP w Mikułowej
 
Karkonosze
Ratownicy wchodzili na Śnieżkę po pijanego!
 
Kilometry
Spaliło się pół ciężarówki
 
Kilometry
Pociągi wrócą do Bolkowa
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group