Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Start–Simet na szóstej lokacie

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

W dniach 13–15 października w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Polski w siatkówce granej na siedząco. Wśród 10 zespołów w finałowej rozgrywce wystąpiła drużyna "Start–Simet" Jelenia Góra.

W grupie śmierci z Atakiem Elbląg i Indra Kaźmierz Poznań (jak się później okazało dwójką medalistów MP) nasi przegrali oba mecze po 0:3. O miejsce 5-6 spotkaliśmy się z drużyną Lwa Legnica. Niestety tym razem przegraliśmy 1:3 (23:25, 22:25, 25:20, 19:25) i ostatecznie zajęliśmy 6. lokatę. W finałowej rozgrywce Atak Elbląg pokonał Start Wrocław 3:0 i został mistrzem Polski na 2017 rok. W starciu o 3. pozycję Indra Kaźmierz Poznań pokonał Start Szczecin 3:0. Nasz zawodnik Marcin Zezulak dostał wyróżnienie za najlepszy debiut i został też powołany do Kadry Polski w piłce siatkowej siedzącej!

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Tomasz Jancelewicz, Jan Kicki, Marcin Zezulak, Andrzej Schutz, Mirosław Zymek, Zdzisław Filipiak, Jarosław Dąbrowski, Krzysztof Boguszewski, Bartosz Żuryński i Wiktor Żuryński. Kolejny turniej to Światowy Dzień Inwalidów w Złotoryi, gdzie liczymy na rewanż za MP z drużynami z Wrocławia i Legnicy.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka