Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 7097
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Stand–upem pożegnają wakacje!

Czwartek, 25 sierpnia 2011, 9:08
Aktualizacja: 14:43
Autor: agrzywacz
Jelenia Góra: Stand–upem pożegnają wakacje!
Fot. Organizatorzy
W najbliższy poniedziałek po raz pierwszy w historii Jeleniej Góry odbędzie się Stand – up, humorystyczne widowisko. Udział w imprezie potwierdzili już najlepsi polscy standaperzy, a gościem specjalnym będzie producentka Comedy Central Polska, Barbara Feliga, która wybiera miasta do wiosennego nagrania telewizyjnego. Po godz. 22.30 rozpocznie się muzyczna impreza do białego rana.

Impreza od godz. 20.00 rozpocznie się w restauracji Orient Express. Jej pomysłodawcami są młodzi ludzie, którzy na fali programów Comedy Central prezentują Stand Up oraz Stand Up - zabij mnie śmiechem i poważnie zainteresowali się tą formą żartu scenicznego.

- Przy pomocy portalu Facebook oraz kilku osób, które z entuzjazmem przyjęły pomysł,, zaprosiliśmy gości i zorganizowaliśmy całe wydarzenie. Standaperzy z Warszawy pozytywnie odpowiedzieli na nasze zaproszenie. Celem imprezy jest przede wszystkim dostarczenie pozytywnych wrażeń i wywołanie salw śmiechu wśród mieszkańców Jeleniej Góry, a w szczególności, wśród młodzieży, która kończy wakacje. Po występnie komików przewidziana jest impreza "Pożegnanie Lata" do białego rana. Ideą widowiska jest promowanie coraz bardziej popularnego show, jakim jest Stan Up czyli komediowych monologów przed publicznością. Forma takiego rozbawiania publiczności pochodzi z Ameryki gdzie, jeśli chodzi o popularność, Stand Up zajmuje miejsce, w Polsce należące do kabaretów. W Stanach istnieją specjalne kluby zaopatrzone w miejsca do siedzenia i stoliki oraz scenę. Podczas tzw. open mike prawie każdy może wejść na scenę i rozpocząć swój występ. Taka możliwość pokazania się będzie możliwa również podczaj imprezy w Jeleniej Górze. Chętni dostaną szansę na zaprezentowanie swoich możliwości na scenie przed prawdziwą publicznością – mówi Mateuszem Kołodziejski, organizator.

Będzie to pierwsza tego typu impreza zorganizowana w naszym mieście. Swój przyjazd potwierdził aktualnie jeden z najlepszych standaperów w Polsce, słynący z ciętego dowcipu, gwiazdy popularnego programu Comedy Central Prezentuje Stand Up . Próbkę swoich możliwości zaprezentują Maciek Adamczyk, Karol Kopiec, Cezary Jurkiewicz, Antoni Syrek-Dąbrowski. Do Jeleniej Góry przyjedzie też Barbara Feliga, producentka Comedy Central Polska, która wiosną wyruszy w trasę Comedy Central po kraju i będzie nagrywała eventy, które będą promowane w telewizji.

- Jeśli dobrze zaprezentujemy się w najbliższy poniedziałek, mamy dużą szansę, na to, by Jelenia Góra znalazła się wśród tych wybranych miast – mówi Mateusz Kołodziejski.

Cena biletu to 10zł. Osoby, które chciałyby wypróbować swoich sił na scenie, proszone są o kontakt z Mateuszem Kołodziejski pod numerem tel. 792187937.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group