Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 6023
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Stali i się nie doczekali

Wtorek, 16 września 2008, 18:51
Aktualizacja: 18:52
Autor: Ania
W kolejce, która przez godzinę prawie nie drgnęła, stali dzisiaj rano ( wtorek 16.09.08 r.) klienci głównego oddziału banku PKO BP S. A. w Jeleniej Górze. Każdy z klientów wyrażał swoje niezadowolenie, ale nikt nie mógł nic zrobić, bo nerwową sytuację dodatkowo potęgowała awaria techniczna we wszystkich placówkach PKO BP w całej Polsce.

-Kolejki tutaj są zawsze, czy jest awaria, czy jej nie ma, ale dzisiaj w ogóle nie wiadomo, czy jest sens czekać na swoją kolej, bo nie wiadomo, czy uda się cokolwiek załatwić – mówią klienci banku. Na ich słowa reagowali pracownicy banku, którzy tłumaczyli, że opóźnienie wynika z przyczyn od nich nie zależnych, poza tym sami również nie są zadowoleni z tego stanu rzeczy.

Bank PKO BP S. A. od lat cieszy się dużą popularnością wśród polskich klientów. Z drugiej jednak strony narzekają na czas, jaki muszą spędzić w placówce, żeby cokolwiek załatwić. Awaria, która miała miejsce dzisiaj może skłonić klientów do rezygnacji z usług banku co zresztą w złości zapowiadali. Tym bardziej, że podobny problem wystąpił wczoraj, a w jego wyniku placówkę popołudniu w ogóle zamknięto.

Pracownicy banku tłumaczą, że sytuacja została opanowana – Przede wszystkim chcieliśmy przeprosić za wszelkie trudności klientów banku, mamy nadzieję, że podobna sytuacja nie powtórzy się w przyszłości. Nie mamy jednak wpływu na awarię techniczną, jaka miał dzisiaj miejsce – powiedział Marek Ryczkowski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group