Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 6017
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Sprawdź w sieci, ile wypiłeś

Czwartek, 10 czerwca 2010, 8:18
Aktualizacja: Piątek, 11 czerwca 2010, 7:52
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Sprawdź w sieci, ile wypiłeś
Fot. droginaszostke.pl
Co prawda nie zastąpi to tradycyjnych badań, może jednak okazać się przydatne w przypadku, kiedy po imprezie dnia poprzedniego, chętny na jazdę samochodem chciałby upewnić się, czy może zasiąść bez obaw za kółkiem.

Mowa o wirtualnym alkomacie, który proponuje portal droginaszostke.pl. Metoda wymaga dobrej pamięci i znajomości swoich gabarytów. Wystarczy wpisać wymagane dane, aby dowiedzieć się jaka jest ilość alkoholu w organizmie zainteresowanego.

– Nie narzucamy wartości procentowych (jak inne dostępne tego typu narzędzia) ze względu na zbyt duże rozbieżności w poszczególnych gatunkach piw - a co za tym idzie możliwość przekłamania wyniku. W tym właśnie celu są niezależne trzy okna - wartości się sumują automatycznie zaraz po ich wprowadzeniu – mówi Mariusz Synówka, prowadzący portal droginaszostke.pl

Często zdarza się, że kierowcy sami chcą się przebadać na policyjnym alkomacie. Nie zawsze jest to możliwe z różnych względów. Sieciowa propozycja nie rozwiązuje tego problemu, ale stanowi pewien półśrodek. Do dyspozycji zainteresowanych zmotoryzowanych są dostępne alkomaty na rynku. Jednak zarówno policjanci oraz Mariusz Synówka radzą, aby nie prowadzić auta w przypadkach, kiedy mamy wątpliwości co do poziomu alkoholu w naszym organizmie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1204
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group