Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 7667
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Spóźnienie nie popłaca

Środa, 29 maja 2019, 7:57
Aktualizacja: Piątek, 31 maja 2019, 12:25
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Spóźnienie nie popłaca
Fot. Przemek Kaczałko
Wczoraj (28.05) w porządku posiedzenia Komisji Gospodarki Komunalnej Rady Miejskiej Jeleniej Góry znalazł się tylko jeden, krótki punkt. Chodziło o opinię radnych na temat poprawki do uchwały o Strefie Płatnego Parkowania i członkowie komisji uporali się z drobną zmianą w 3 minuty. Dokładnie 4 minuty po wyznaczonej godzinie posiedzenia do sali dotarł szef klubu radnych PiS, który mimo wszystko chciał podpisać listę obecności.

W projekcie uchwały ma się zmienić tylko termin, od którego Strefą Płatnego Parkowania będzie zarządzać nowy operator wyłoniony w niedawnym przetargu. Zamiast 1 maja, będzie to 1 lipca. Kosmetyczna zmiana sprawiła, że radni bez dyskusji szybko zaopiniowali zmianę pozytywnie i przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej - Józef Szlachta zamknął posiedzenie.

Chwilę po tym do sali nr 13 Urzędu Miasta wszedł Paweł Piotrowicz - członek komisji. Radny, który jest szefem klubu PiS nie dostał już listy obecności do podpisania, a to może się wiązać z potrąceniem diety za nieobecność, choć biorąc pod uwagę oburzające mieszkańców zmiany jakie radni w styczniu uchwalili w sprawie usprawiedliwień nieobecności (a co za tym idzie braku potrąceń diety) - strata radnego będzie niewielka lub... usprawiedliwiona.

Dzisiaj (29.05) sesja Rady Miejskiej w sali nr 13 Urzędu Miasta przy ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze. Wstęp wolny dla wszystkich chętnych.

Twoja reakcja na artykuł?

6
19%
Cieszy
0
0%
Hahaha
4
13%
Nudzi
1
3%
Smuci
3
9%
Złości
18
56%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group