Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 20 listopada
Imieniny: Edmunda, Rafała
Czytających: 14198
Zalogowanych: 109
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Spowodował kolizję i poszedł sobie

Poniedziałek, 9 marca 2009, 15:47
Aktualizacja: 22:52
Autor: Ania
Dzisiaj przy ulicy Wolności, niedaleko Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, doszło do kolizji trzech samochodów. Sprawca wyszedł z auta i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Zderzyły się opel, chrysler i mitsubishi sigma. Kierowca opla skręcał w lewo, w ulicę Cinciały i zatrzymał się przed wykonaniem manewru, zaraz za nim stanął Chrysler.

48-letni mężczyzna jadący mitsubishi próbował wyprzedzić obydwa samochody. Uderzył w auta, wyszedł z pojazdu i oddalił się w nieznanym kierunku. Na podstawie numeru rejestracyjnego policjantom udało się ustalić jego dane osobowe i adres.

– Został ukarany mandatem w wysokości 1000 złotych i 6 punktami karnymi. Zabrano mu także dowód rejestracyjny – mówi nadkomisarz Edyta Bagrowska, oficer prasowy. Nie wiadomo, dlaczego sprawca wypadku wyszedł z samochodu i uciekł. Był trzeźwy.

Sonda

Czy Twoje dziecko chodzi w szkole na lekcje religii?

Oddanych
głosów
231
Tak
32%
Nie
61%
Raz tak, raz nie - to zależy jak bardziej pasuje danego dnia
7%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Dlaczego czas przyspiesza, gdy jesteś starszy?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Karkonosze
Dyrektor i prezes również wędrują po Karkonoszach
 
Aktualności
Znika wahadło w Marczycach
 
Aktualności
Tajny Zamek Czocha
 
Inwestycje
Nowe rondo już otwarte
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group