Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 8526
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Spotkanie autorskie z Karolem Nienartowiczem

Piątek, 19 września 2014, 8:03
Aktualizacja: 8:05
Autor: Manu
Szklarska Poręba: Spotkanie autorskie z Karolem Nienartowiczem
Fot. Organizator
W czwartek (25 września) o godz. 18.00 w Cafe Park Esplanada w Szklarskiej Porębie (przy ul. Pstrowskiego 5 A) rozpocznie się spotkanie autorskie z fotografikiem i podróżnikiem Karolem Nienartowiczem. Rezerwacja miejsc – tel. 75–74–287–17.

Karol Nienartowicz (rocznik 1985) od roku 2003 zajmuje się fotografowaniem gór. Po dwóch latach posługiwania się analogami, zaczął w tym celu wykorzystywać technologię cyfrową, która pozwoliła mu odkryć góry na nowo.

Od roku 2013 fotografia górska stała się dla Karola Nienartowicza głównym celem wszelkiego podróżowania, w jego przypadku podróżowania trekkingowego, które jest dlań towarzyszącą fotografii pasją. We własnym zakresie urządza fotograficzno-alpinistyczne wyprawy po całej Europie. Z plecakiem na plecach i aparatem w dłoniach szerokim łukiem omija schroniska i wszelki tłok, fotografuje.

Fotograficzne karkonoskie pejzaże Karola Nienartowicza można oglądać w galerii Cafe Park Esplanada w Szklarskiej Porębie. Podczas spotkania zaprezentuje swoje zdjęcia z ostatnich swoich wypraw po europejskich szczytach.

Więcej na blogu Karola Nienartowicza: http://karolnienartowicz.blogspot.com/

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group