Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 2423
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Sportowy weekend

Czwartek, 17 stycznia 2008, 15:16
Aktualizacja: 15:18
Autor: JEN/ROB
Region Jeleniogórski: Sportowy weekend
Fot. ...
Wydarzenia z boisk i hal, które polecamy kibicom sportowym.

Finepharm Kolegium Karkonoskie – SMS Łomianki (sobota, 19 stycznia, godz. 19, hala przy ul. Sudeckiej)
Jeleniogórzanki przegrały w pierwszej rundzie z SMS–em 57:67. Czas na srogi rewanż. Zwycięstwo podopiecznych Eugeniusza Sroki jest bardzo możliwe, bo Finepharm KK AZS wzmocniony został niedawno dwoma nowymi zawodniczkami: Amerykanką – Brittany Jackson i Kamerunką – Alvine Mendeng. Jak powiedział trener Rafał Sroka na pewno nie pojawi się w Jeleniej Górze trzecia z zapowiadanych zawodniczek – Tawona Alhaleen.

Finepharm Carlos – SPR Safo Lublin (niedziela, 20 stycznia, godz. 17, hala przy ul. Złotniczej 12)
Szczypiornistki Finepharm Carlos spotkają się z mistrzem Polski – SPR Safo Lublin i jak w każdym spotkaniu ekstraklasy zapowiadają walkę o zwycięstwo. Jak powiedział menager klubu – Remigiusz Jeż, człon w nazwie drużyny seniorek – Finepharm – pozostanie do końca sezonu tegorocznych rozgrywek. Z kolei trener – Zdzisław Wąs – poinformował, że Marzena Buchcic dochodzi do pełnej sprawności po naderwaniu mięśnia w nodze i wystąpi w tym meczu. Niestety, nie zagra Marta Dąbrowska, która ma nadal skręconą kostkę. Trudno przewidzieć, kiedy dojdzie do pełnej sprawności i rozpocznie intensywne treningi.

Gwiazdy Lecha Poznań patrzą, jak grają najmłodsi (sobota, 19 stycznia, godzina 12–16:30, hala sportowa w Piechowicach)
I turniej piłki nożnej żaków o puchar burmistrza Piechowic. Uczestnikami zawodów będą: KS Lechia Piechowice, SP Gol Jelenia Góra, KKS Jelenia Góra. Planowane są także mecze pomiędzy rodzicami małych adeptów piłki nożnej. Największą atrakcją będzie przyjazd piłkarzy i trenerów Lecha Poznań, m.in. Bartosza Bosackiego, Marcina Kikuta, Rafała Murawskiego, Piotra Reissa oraz znakomitego trenera Franciszka Smudy. Goście wezmą udział w ceremonii wręczenia nagród i dyplomów.
Organizatorem jest miasto Piechowice, współorganizatorami: SP Gol i Lechia Piechowice.
W niedzielę (20 stycznia, w godzinach 14. – 16.) odbędą się mecze młodzików oraz trampkarzy drużyn KS Lechia Piechowice oraz SP Gol Jelenia Góra. Na zakończenie piłkarzy czeka niespodzianka – spotkanie z drużyną Lecha Poznań.

I liga MOS w futsalu (poniedziałek, 21 stycznia, od godz. 18.40, hala przy ul. Złotniczej)
Zestaw par 5. kolejki:
18.40 JSS Gwardia – Lambert Auto–Komis
19.15 Batter Pol/Top Film – Kry–Cha
19.50 Kowary Dywanówka – C.O. Cumbers
20.25 Pizzeria Carlitos – Kolegium Karkonoskie
21.00 Jeżów Sudecki – Pub Gol

Do trenerów i działaczy sportowych
Organizatorzy imprez sportowych, zainteresowani umieszczeniam zapowiedzi lub też wyników na stronie www.jelonka.com, proszeni są o kontakt z działem sportowym, pod adresem jcwen@jelonka.com (Janusz Cwen), lub jelonka@jelonka.com (Robert Zapora), lub telefonicznie (0 75) 75 444 00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group