Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 8317
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Sportowcy nagrodzeni

Czwartek, 31 marca 2022, 7:01
Autor: WAC
Karpacz: Sportowcy nagrodzeni
Fot. UM Karpacz
Podczas wczorajszej (30.03) sesji Rady Miejskiej Karpacza, przewodnicząca rady Irena Seweryn i burmistrz Radosław Jęcek wręczyli nagrody dla najlepszych zawodników i trenerów z Karpacza i regionu.

Wyróżnienia otrzymali saneczkarze: Klaudia Domaradzka, Wojciech Chmielewski, Jakub Kowalewski i Mateusz Sochowicz - członkowie kadry narodowej seniorów na torach lodowych i olimpijczycy z Pekinu. Nagrodzono także Kacpra Fugiela, który podczas zimowych mistrzostw Polski w 2021 r. zajął pierwsze miejsce w sztafecie biegów narciarskich na 1200 m w kategorii junior młodszy.

Podziękowania za wieloletnie zaangażowanie w rozwój i propagowanie sportów zimowych otrzymali trenerzy: Tomasz Koćmierowski i Przemysław Pochłód.

Dziękuję sportowcom za dotychczasowe sukcesy, silną motywację, ciężką pracę, systematyczne treningi i emocje, których dostarczali nam podczas swoich startów – mówi burmistrz Karpacza Radosław Jęcek. - Reprezentowanie Polski na zawodach Pucharu Świata, Mistrzostwach Europy, Mistrzostwach Świata i Igrzyskach Olimpijskich zarezerwowane jest wyłącznie dla wybitnych sportowców z czego miasto Karpacz jest niezmiernie dumne. Sportowcom i trenerom życzę powodzenia w realizacji nowych planów i wyzwań sportowych oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Twoja reakcja na artykuł?

6
43%
Cieszy
3
21%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
7%
Smuci
0
0%
Złości
4
29%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group