Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 8335
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Sportowcom pomogą szkoły

Wtorek, 13 marca 2018, 13:26
Autor: UM (komunikat)
Prace w jeleniogórskiej hali sportowej przy ul. Złotniczej są pilne i konieczne. Jednak, ze względu na fakt, iż jest to jedna z nielicznych w mieście hal o gabarytach umożliwiających treningi i rozgrywki w dyscyplinach drużyn, wyłączenie tej hali nawet na krótki okres jest uciążliwe dla użytkowników.

- Z hali przy ul. Złotniczej – dowiedzieliśmy się w Wydziale Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego korzystają prócz szkół i MOS-u, także rozmaite kluby sportowe, w tym m.in.: MKS Bobry (łucznictwo), KTS (tenis stołowy), KS Karkonosze (piłka nożna), Jeleniogórskie Centrum Sportów Walki (zapasy), Antei Ju Jitsu – (dżudo), UKS 11 (judo), UKS Śniadek (piłka ręczna). KS Karkonosze w związku z rozpoczęciem sezonu będzie trenował na zewnątrz, większość innych klubów znalazła już nowe miejsce do treningów i rozgrywek.

- Prosimy przedstawicieli tych klubów, które pozostają w kłopocie ze względu na prace w hali – powiedziano w Wydziale – żeby podjęły rozmowy z dyrekcjami jeleniogórskich szkół, których prosiliśmy o udzielenie pomocy zgłaszającym. W sytuacji kiedy poszukiwania „klubowe” okażą się bezskuteczne będziemy pomagać.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group