Poniedziałek, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6149
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sparing Energie Cottbus. W środę startuje LDJM

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 22 sierpnia 2017, 21:36
Aktualizacja: 21:37
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Tomek Raczyński
Przedstawicielom grup młodzieżowych Energie Cottbus spodobało się w Jeleniej Górze i po raz kolejny przybyli do stolicy Karkonoszy na obóz sportowy z grupą piłkarzy do lat 14. Oprócz treningów, w planach mają rozegranie dwóch sparingów – jeden z nich odbył się dzisiaj (22.08) na stadionie przy ul. Złotniczej.

Już przed rokiem dwie grupy niemieckich piłkarzy korzystały z obiektów zarządzanych przez miejską spółkę Termy Cieplickie - był nawet sparing z rówieśnikami z warszawskiej Legii. W tym roku na obóz przybyła grupa do lat 14, a za sparingpartnerów mają Zagłębie Lubin i Miedź Legnica. Z pierwszym z rywali zmierzyli się dzisiaj i trzeba przyznać, że mecz stał na wysokim poziomie. W pierwszej połowie więcej z gry mieli przedstawiciele polskiej myśli szkoleniowej, jednak to Niemcy stwarzali lepsze sytuacje bramkowe i strzelili jednego gola. Po zmianie stron "Miedziowi" starali się wyrównać, jednak piłkarze z Cottbus groźnie kontratakowali, z czasem przejmując inicjatywę. Ostatecznie ekipie zza naszej zachodniej granicy udało się zdobyć drugą bramkę i wygrali 2:0.

W czwartek (24.08, godz. 16:00) Energie rozegra drugi sparing na stadionie przy ul. Złotniczej - tym razem ich rywalem będzie Miedź Legnica. Natomiast w środę (23.08) kibiców piłkarskich czeka start Dolnośląskiej Ligi Juniorów Młodszych, w której na inaugurację podopieczni Jacka Kołodziejczyka zmierzą się z Zagłębiem Lubin. Na mecz Karkonoszy Jelenia Góra zapraszamy na godz. 18:30, wstęp wolny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group