Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 2897
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Sobieszowskie mosty znów do remontu

Wtorek, 2 lipca 2013, 6:49
Aktualizacja: Środa, 3 lipca 2013, 7:46
Autor: Angela
Jelenia Góra: Sobieszowskie mosty znów do remontu
Fot. Czytelniczka
Mosty i kładki w Sobieszowie nie są odpowiednio konserwowane, przez co niszczeją i pochłaniają miliony potrzebne na późniejsze remonty – skarżą się mieszkańcy Sobieszowa, którzy wysyłają zdjęcia na potwierdzenie swoich słów.

O mostach w Sobieszowie pisaliśmy już wielokrotnie. Ostatnio po wielu latach mieszańcy doczekali się kompleksowego remontu mostu-łącznika ulicy Dembowskiego z Cieplicką. A już następny most na ulicy Cieplickiej zaczyna się sypać.

- Tymczasem wystarczyło kilka desek, worek cementu i piasek, by oszalować murek i dolać z betonu brakujące elementy – mówią mieszkańcy Sobieszowa. – Teraz proces zniszczenia jest tak posunięty, że nie obejdzie się bez większego remontu, a trzeba to zrobić jak najszybciej, bo bariery w każdej chwili mogą się przewrócić. Już dzisiaj brakujące elementy w murku stwarzają niebezpieczeństwo dla korzystających z tego mostu. Tak samo ma się sprawa z kładką - łącznikiem ul. Karkonoskiej z ulicą Sądową, czy mostem na ulicy Młyńskiej. Po co wydawać miliony na kapitalne remonty, wystarczy tylko zadbać o systematyczne przeglądy i naprawy - mówią mieszkańcy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group