Niedziela, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 2969
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Smród przy urzędzie

Niedziela, 22 lipca 2007, 0:00
Autor: anzol
Jelenia Góra: Smród przy urzędzie
Fot. Archiwum domowe
Nieznośny fetor z nieopróżnianych kontenterów na śmieci przy ulicy Ptasiej.

Cierpią zapachowe męki mieszkańcy ulicy, która niemal bezpośrednio sąsiaduje z siedzibą Urzędu Miasta w Jeleniej Górze przy ul. Ptasiej (główny budynek przy Sudeckiej). Ale smród z rozkładających się resztek zapewne do okien urzedników nie dociera.

– Pojemnik na odpady komunalne przy ulicy Ptasiej od kilku dni nie jest opróżniany. Pojemnik usytuowany jest pomiędzy blokami bez żadnego zadaszenia zaraz przy często uczęszczanym chodniku. Zawartość pojemnika przy 35 stopniowym upale wydziela niesamowity smród a wydostająca się ciecz płynie strumieniem aż do ul. Sudeckiej – napisał do nas wściekły Czytelnik. – Jest to sytuacja powtarzająca się wielokrotnie – dodał.

Przejście obok tego miejsca jest raczej niemożliwe. To jest totalna bomba biologiczna – twierdzi.
Wiele do życzenia pozostawia stan techniczny kontenerów. – Przerdzewiałe boki, dziury, przez które wysypują się śmieci, brak klap. Kierowcy odpowiedzialni za opróżnianie pojemników przyjeżdżają często w godzinach przedpołudniowych, gdzie ruch na ulicy jest największy, bo kontener stoi blisko urzędu miasta – tłumaczy zbulwersowany Czytelnik.

Może Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej o śmierdzącej bombie zapomniało? Mieszkańcy liczą, że szybko sobie o nieopróżnianym śmietniku przypomni.

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group