Niedziela, 28 czerwca
24°C Jelenia Góra
reklamy

Smród przy urzędzie

Audio

Czytaj na głos

Autor: anzol 1 min czytania

Nieznośny fetor z nieopróżnianych kontenterów na śmieci przy ulicy Ptasiej.

reklamy

Cierpią zapachowe męki mieszkańcy ulicy, która niemal bezpośrednio sąsiaduje z siedzibą Urzędu Miasta w Jeleniej Górze przy ul. Ptasiej (główny budynek przy Sudeckiej). Ale smród z rozkładających się resztek zapewne do okien urzedników nie dociera.

– Pojemnik na odpady komunalne przy ulicy Ptasiej od kilku dni nie jest opróżniany. Pojemnik usytuowany jest pomiędzy blokami bez żadnego zadaszenia zaraz przy często uczęszczanym chodniku. Zawartość pojemnika przy 35 stopniowym upale wydziela niesamowity smród a wydostająca się ciecz płynie strumieniem aż do ul. Sudeckiej – napisał do nas wściekły Czytelnik. – Jest to sytuacja powtarzająca się wielokrotnie – dodał.

Przejście obok tego miejsca jest raczej niemożliwe. To jest totalna bomba biologiczna – twierdzi.
Wiele do życzenia pozostawia stan techniczny kontenerów. – Przerdzewiałe boki, dziury, przez które wysypują się śmieci, brak klap. Kierowcy odpowiedzialni za opróżnianie pojemników przyjeżdżają często w godzinach przedpołudniowych, gdzie ruch na ulicy jest największy, bo kontener stoi blisko urzędu miasta – tłumaczy zbulwersowany Czytelnik.

Może Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej o śmierdzącej bombie zapomniało? Mieszkańcy liczą, że szybko sobie o nieopróżnianym śmietniku przypomni.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka