Wtorek, 13 kwietnia
Imieniny: Marcina, Przemysława
Czytających: 6571
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Śmierć na Lubańskiej. Pieszy nie miał szans

Poniedziałek, 7 marca 2011, 12:50
Aktualizacja: Wtorek, 8 marca 2011, 7:52
Autor: RED
JELENIA GÓRA: Śmierć na Lubańskiej. Pieszy nie miał szans
Fot. Angela
Dziś około południa na ul. Lubańskiej w Jeleniej Górze Cieplicach 47–letni mężczyzna szedł chodnikiem, twarzą do nadjeżdżającej ciężarówki i w pewnym momencie wybiegł na jezdnię wprost pod jej koła. Zginął na miejscu.

Jak mówił na miejscu zdarzenia sierż. Michał Kraiński z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, o samym wypadku, jak na razie wiadomo niewiele. Wszystkie szczegóły zdarzenia ustali praca policjantów dochodzeniowo-śledczych.

– Wiemy, że doszło do zdarzenia drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Kierowca ciężarówki jadący od strony Jeleniej Góry ul. Lubańską złożył oświadczenie, z którego wynika, że zobaczył pieszego idącego poboczem lewą stroną jezdni, który w pewnym momencie wbiegł mu prosto przed maskę, w wyniku czego doszło do tragedii – mówi Michał Kraiński z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Kierowcą samochodu ciężarowego jest 35-letni mieszkaniec Świdnicy. Ulica Lubańska została wyłączona z ruchu co najmniej do około godz. 15.00. Z obydwu stron ulicy stoją patrole policji. Funkcjonariusze kierują pojazdy objazdami.

To nie pierwszy tragiczny wypadek na tej ulicy. Kilkanaście metrów od zdarzenia stoi bowiem jeden z krzyży informujący o innej śmiertelnej ofierze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group