Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 7598
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Śmierć na grzybach

Środa, 1 lipca 2009, 14:12
Aktualizacja: 14:12
Autor: Angela
Zwłoki 57–letniego grzybiarza z Janowic Wielkich, który wczoraj wyszedł na grzyby i nie wrócił na noc do domu, znaleziono dziś w jednym z pobliskich lasów. Makabrycznego odkrycia dokonały dwie dziewczynki, które przybywają w regionie na koloniach. Na miejscu jest prokurator, lekarz i grupa dochodzeniowo–śledcza policji.

Makabrycznego odkrycia zwłok Mariana J., mieszkańca Janowic Wielkich, dwie nieletnie dziewczynki dokonały dzisiaj około godziny 12.00. Pan Marian leżał na ziemi na niebieskim szlaku i nie dawał znaków życia. O sprawie powiadomiły dorosłych, którzy wezwali policję.

– Wczoraj o godzinie 19.50 otrzymaliśmy informację od rodziny znalezionego, że wyszedł on na grzyby i nie wrócił do domu, co wcześniej nigdy mu się nie zdarzało – mówi Edyta Bagrowska, oficer prasowy jeleniogórskiej policji. Niestety, już nie wróci. Najprawdopodobniej potknął się i przewracając się na ziemię uderzył się w głowę, a wskutek uderzenia zmarł. Dokładne okoliczności określi autopsja.

Policja apeluje do grzybiarzy, by ci wybierając się do lasu informowali rodzinę w którą stronę idą. Wskazane jest też zabieranie ze sobą telefonu komórkowego. Nikt nie powinien na taką wycieczkę wybierać się samemu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group