Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 5696
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Słoneczna fiesta dla dzieci w Galerii Sudeckiej

Poniedziałek, 13 lipca 2015, 8:04
Aktualizacja: 8:12
Autor: Natalia
Jelenia Góra: Słoneczna fiesta dla dzieci w Galerii Sudeckiej
Fot. Natalia
Wczoraj (12.07, w niedzielę) działający w jeleniogórskiej Galerii Sudeckiej Klub Jelonka zorganizował kolejne spotkanie dla najmłodszych. Tematem przewodnim była Hiszpania. To już drugie takie wydarzenie, które zostało zorganizowane specjalnie dla najmłodszych jeleniogórzan.

Klub Jelonka to cykliczne, comiesięczne (każda druga niedziela miesiąca) spotkania dla dzieci, organizowane w charakterze edukacyjnych warsztatów. Specjaliści, „naukowcy,” w łatwy sposób prezentują skomplikowane zjawiska zachodzące w przyrodzie, w fizyce, chemii czy matematyce. Zawsze można też coś ciekawego namalować, przygotować niespodziankę dla rodziców, babci, dziadka, koleżanki czy kolegi albo po prostu dla siebie i zabrać ją do domu.

Wczoraj podczas „Fiesty del sol” była grana na żywo muzyka hiszpańska, pokaz flamenco i nauka podstawowych kroków tego żywiołowego tańca. Mali uczestnicy na specjalnie zorganizowanych warsztatach robili kastaniety, kolorowe wachlarze i piękne kwiaty z bibuły. - Bardzo mi się tu podoba, dlatego znowu tu przyjdę. Zrobiłam sama wachlarz i powieszę go w swoim pokoju, bo jest bardzo ładny – powiedziała nam 5-letnia Julka.

Na kolejne spotkanie w Klubie Jelonka zaplanowano również mnóstwo atrakcji. Tym razem tematem będzie Azja.

Warto wiedzieć, że każda osoba biorąca udział w tych spotkaniach może stać się właścicielem paszportu Klubu Jelonka i zbierać pieczątki, dzięki którym można zdobyć ciekawe nagrody.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group