Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 2913
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Śliski poranek na drogach

Poniedziałek, 21 grudnia 2020, 11:41
Aktualizacja: 11:42
Autor: WAC/jel
Powiat: Śliski poranek na drogach
Fot. OSP Łomnica
Trudne warunki jazdy, wywołane padającą marznącą mżawką panowały dzisiaj rano (21.12) rano na drogach Kotliny Jeleniogórskiej.

Na śliskiej nawierzchni doszło do około dziesięciu, na szczęście niegroźnych, zdarzeń drogowych. Ich przyczyną było głównie niedostosowanie prędkości do warunków na drodze oraz brak odpowiedniej odległości między pojazdami.

Między innymi na drodze pomiędzy Jelenią Górą, a Karpaczem, na wysokości Mysłakowic kierujący citroenem mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi i dachowało. Kierowcy, który uskarżał się na ból nóg pomocy udzielił zespół ratownictwa medycznego.

Nie mieli też łatwo piesi w Jeleniej Górze. Około godz. 8.00 chodniki były tak oblodzone, że trudno się było utrzymać na na nogach, więc dochodziło do wywrotek. - Wyszłam z domu nie mając świadomości o ślizgawicy. Kiedy weszłam na chodnik przy ul. Sudeckiej podcięło mi nogi i upadłam, szczęściem bez konsekwencji - mów pani Barbara (dane do wiadomości redakcji) i wytyka - służby miejskie zadbały o jezdnie, ale chodnikami zarządcy posesji zupełnie się nie przejęli. Może w takiej sytuacji powinny się częściej pojawiać miejscy strażnicy i karać mandatami - dodaje.

Twoja reakcja na artykuł?

4
5%
Cieszy
18
24%
Hahaha
4
5%
Nudzi
4
5%
Smuci
10
13%
Złości
36
47%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
210
Tak
33%
Nie
61%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group