Czwartek, 9 lutego
Imieniny: Apolonii, Cyryla
Czytających: 9274
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Skopany na Nowy Rok

Poniedziałek, 4 stycznia 2010, 11:51
Aktualizacja: 11:52
Autor: Angela
Niezbyt szczęśliwie rozpoczął się styczeń 2010 dla mieszkańca Jeleniej Góry, który dziesięć minut po północy został zaatakowany na placu Piastowskim przez 20–letniego pijanego bandytę z Kowar. Ten skopał poszkodowanego i uszkodził mu bark. Mogło być gorzej, na szczęście sprawcę zatrzymała straż miejska.

Do zdarzenia doszło dziesięć minut po północy w sylwestrową noc. Jeden z uczestników imprezy, 20-letni mieszkaniec Kowar, który był pod wpływem alkoholu sprowokował awanturę a następnie pobił Filipa O.

Kopał go po nogach i całym ciele, a następnie szarpał za ubranie. O zajściu strażników miejskich patrolujących okolicę zaalarmowała żona poszkodowanego. Sprawcę udało się zatrzymać i przekazać policji. Okazało się, że wskutek pobicia poszkodowany ma uszkodzony bark. Pobity zrobił obdukcje ciała i złożył oficjalne zawiadomienie na policję. Sprawca stanie teraz przed sądem.

Sporo urazów w wyniku bójek odnotowali też pracownicy pogotowia ratunkowego, którzy w sylwestrową noc do poszkodowanych w wyniku rękoczynów wyjeżdżali kilkakrotnie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
514
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
38%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group