Niedziela, 28 czerwca
24°C Jelenia Góra
reklamy

Skopał i zdewastował windę

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC/policja 1 min czytania

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który zdewastował windę w jednym z budynków na Osiedlu Zabobrze.

Wandal skopał windę oraz zniszczył jej oświetlenie, powodując straty w wysokości blisko 18 tysięcy złotych na szkodę wspólnoty mieszkaniowej. Uszkodzenie windy to nie jedyny wybryk 37-latka. Mężczyzna odpowie również za serię wykroczeń, takich jak wielokrotne zaśmiecanie klatki schodowej oraz nieobyczajny wybryk, który wzbudził niepokój wśród lokatorów.

Powiadomieni o zdarzeniach policjanci przeanalizowali zapisy z kamer monitoringu oraz zebrali kluczowe informacje, które pozwoliły na ustalenie tożsamości sprawcy, a następnie jego zatrzymanie - informuje podinsp. Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji. - 37-latek trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty, a teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Za przestępstwa, o które jest podejrzany, grozi mu kara nawet do 7,5 roku pozbawienia wolności.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka