Sobota, 20 sierpnia
Imieniny: Bernarda, Sobiesława
Czytających: 2967
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: “Skok w bok” wkrótce w Gołębiewskim

Poniedziałek, 22 stycznia 2018, 7:36
Autor: Manu
Karpacz: “Skok w bok” wkrótce w Gołębiewskim
Fot. Teatr Capitol
“Skok w bok” (Fringe Benefits) to komedia autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama w przekładzie Klaudyny Rozhin, zrealizowana przez Teatr Capitol w Warszawie. Spektakl w reżyserii Andrzeja Rozhina wystawiony będzie 10 lutego (w sobotę) o godz. 20.30 na scenie teatralnej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Sztuka “Skok w bok” wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie, a ogromną popularnością cieszyła się także we Francji, Niemczech i RPA.

Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać… Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec – najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie?

Obsada: Dorota Chotecka (Isobel), Michał Milowicz (Jim), Joanna Moro (Brenda), Jacek Kopczyński (Colin), Magdalena Wróbel (Doreen), Delfina Wilkońska (Fiona) oraz Adam Fidusiewicz (Rysio).

Scenografię opracowała Joanna Pielat-Rusinkiewicz, kostiumy zaprojektowała Ewa Kochańska, a autorem muzyki jest Waldemar Król.

Pomysłodawcą i koordynatorem wydarzenia jest firma EMY. Rezerwacja telefoniczna: 533-509-857, e-mail: scenateatralna@gmail.com.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group