Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 13 lipca
Imieniny: Małgorzaty, Henryka
Czytających: 12054
Zalogowanych: 88
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Skok w blok w parku przy ulicy Głowackiego

Wtorek, 30 lipca 2019, 16:10
Aktualizacja: Środa, 31 lipca 2019, 13:36
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Skok w blok w parku przy ulicy Głowackiego
Fot. Tomek Raczyński
Za nami trzecia odsłona tegorocznego Skoku w blok. Tym razem ekipa Jeleniogórskiego Centrum Kultury i Teatru Odnalezionego wybrała się do parku przy ul. Głowackiego, gdzie – podobnie jak w dwóch poprzednich lokalizacjach – nie brakowało atrakcji dla dzieci. Rodzice też się świetnie bawili!

Podczas zabawy na terenie parku przy ul. Głowackiego dzieci miały okazję kręcić kółkami hula hop, przechodziły przez tunel, obejrzały bajkę o czerwonym kapturku, którą przedstawiła Akademia Wyobraźni.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się też warsztaty lalkarskie, gdzie można było poznać rodzajów lalek i spróbować nimi zagrać różne scenki. Uśmiechów na ustach nie brakowało podczas występu cyrkowego, gdzie Teatr Cichy zaprezentował swoje sztandarowe numery. Następnie każdy chętny miał okazję wziąć udział w warsztatach cyrkowych, w tym poznać podstawy chodzenia na szczudłach. Skok w blok to również bajki, które dzieci uczestniczące w poprzednich edycjach znają i uwielbiają - przygody Kaszparka podobały się małym i dużym.

W trakcie imprezy odbyło się jeszcze jedno show cyrkowe. Były też bańki mydlane, malowanie buziek i wiele innych atrakcji. Dużą radość sprawiają uczestnikom gry i zabawy, dzięki którym mogą dostać koszulkę okolicznościową. Na zakończenie każdego dnia odbywa się seans w plenerze - wczoraj zaprezentowano film pt. "Porwanie".

Dzisiaj (30.07) Skok w blok w kolejnej lokalizacji - tym razem na placu zabaw przy Osiedlu Robotniczym. Program wygląda następująco:
15.00 - zabawy animacyjne
15.30 - Akademia Wyobraźni
16.15 - Warsztaty Lalkarskie
16.45 - Show cyrkowe
17.15 - Warsztaty cyrkowe
17.50 - Przygody Kaszparka ( bajka tradycyjny teatr lalkowy)
18.05 - Eco warsztaty
18.40 - Przygody Kaszparka ( bajka tradycyjny teatr lalkowy)
19.00 - Warsztaty lalkarskie
19.30 - Przygody Kaszparka ( bajka tradycyjny teatr lalkowy)
19.45 - Show cyrkowe
20.00 - Kolorowe buzie
21.15 - Kino plenerowe ("Mała czarownica").

Twoja reakcja na artykuł?

7
88%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
13%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy lokalne "kasyna" i gry hazardowe powinny być dozwolone bez koncesji?

Oddanych
głosów
987
Oczywiście, gra tylko ten kto chce
28%
Tak, jednak do pewnej kwoty - na niektórych działa to jak narkotyk
12%
Hazard powinien zostać całkowicie zakazany
48%
Nic nie trzeba zmieniać w przepisach
12%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Specjalnie szkoleni rosyjscy agenci sabotują w Europie
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Aktualności
Teatry Uliczne – II dzień: Grupa Teatralna Poznań
 
Aktualności
Teatry Uliczne – II dzień: Blackout Paradox
 
Aktualności
Teatry Uliczne – II dzień: Teatro Due Mondi
 
Aktualności
Teatry Uliczne – II dzień: Aleksandra Makagona
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group