Poniedziałek, 22 czerwca
26°C Jelenia Góra
reklamy

Skasują podwójnie

Audio

Czytaj na głos

Autor: anzol 1 min czytania

Wspólny bilet na kolej linową i do Karkonoskiego Parku Narodowego? Tak, ale od września.

reklamy
reklamy

Turyści i mieszkańcy regionu, którzy myśleli, że już od lipca nie zapłacą osobno za wstęp do KPN i osobno za bilet na Miejską Kolej Linową na Kopę, zawiedli się.
Zapowiadana przez władze miasta pod Śnieżką ulga nie weszła w życie w minioną niedzielę. Chętni będą płacili podwójnie jeszcze przez najbliższe dwa miesiące.

KPN tłumaczy zamieszanie względami formalnymi. Przy wejściu na teren parku w Karpaczu jest bowiem punkt sprzedaży wejściówek. Osobę prowadzącą tę placówkę trzeba było zwolnić. Pracodawcę obowiązuje trzymiesięczne wypowiedzenie. Potrwa do końca sierpnia.
Później za wstęp do KPN i przejażdżkę kolejką krzesełkową na Kopę będzie można zapłacić jednorazowo.

Turystom od lat nie podoba się, że niejednokrotnie muszą za przyjemność zwiedzania Karkonoszy zapłacić nawet potrójnie, bo jeszcze pobierane są opłaty za parking.
Wysiłki samorządowców, aby to wszystko zawrzeć w jednym karnecie, póki co nie udają się.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Elektromechanik- Huta Julia Huta Julia to jeden z niewielu istniejących dziś producentów szkła kryształowego w Polsce. Produkujemy ręcznie formowane i szlifowane produkty, które… Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Zatrudnimy lakiernika konstrukcji stalowych Firma Prokostal Ładziński Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Jelenia Góra Wymag…

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka