Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 9750
Zalogowanych: 93
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Siódemka” również otwarta na maluchów

Poniedziałek, 21 marca 2016, 15:04
Aktualizacja: Wtorek, 22 marca 2016, 8:04
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: „Siódemka” również otwarta na maluchów
Fot. Przemek Kaczałko
Dzień otwarty to jest okazja, żeby pokazać dzieciom jak wygląda szkoła, kto w tej szkole uczy, jak wyglądają zajęcia i sale lekcyjne – powiedziała dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 Elżbieta Rybak. W czwartek (17.03) w placówce przy ul. Sudeckiej 53 pojawili się sześcio– i siedmiolatkowie wraz z rodzicami zapoznając się z bazą szkoły im. Adama Mickiewicza.

Jak przyznaje dyrektorka, szkoła jest bardzo dobrze przygotowana na sześciolatków. - Świadczy o tym ten rok szkolny. Sale są dobrze doposażone, mamy salę zabaw – mówiła E. Rybak. Wstępnie troje rodziców zapowiedziało, że będą chcieli pozostawić swoje pociechy, które w minionym roku rozpoczęły naukę w wieku 6 lat – w pierwszej klasie.

Dla przybyłych do „Siódemki” nauczyciele i uczniowie przygotowali pokazy artystyczne, taneczne oraz prezentację. Następnie dzieci udały się do sal, gdzie zapoznawały się z bazą szkoły, a na koniec poszukiwały oznak wiosny, po czym dostały dyplomy za udział w dniu otwartym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy na ulicy Wolności powinno być więcej np. świateł, aby spowolnić ruch na odcinku do Cieplic?

Oddanych
głosów
281
Tak
33%
Nie, tak jak jest jest dobrze
58%
Nie mam zdania
9%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Specjalnie szkoleni rosyjscy agenci sabotują w Europie
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Kilometry
Od dziś "ciepły przycisk" w autobusach MZK
 
Aktualności
Zamiast ogródka – sąd i marihuana
 
Inne wydarzenia
Jelenia Góra areną Mistrzostw Polski
 
Kultura
Teatry uliczne – 3 dzień – Aleksandr Makagon, Kazachstan
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group