Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 6667
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Głubczyce: Sięgnęły po medal Mistrzostw Polski!

Poniedziałek, 19 marca 2012, 14:43
Aktualizacja: 14:45
Autor: MDvR
Głubczyce: Sięgnęły po medal Mistrzostw Polski!
Fot. archiwum
W miniony weekend w Głubczycach rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Juniorów oraz Młodzieżowców. Brązowy medal w grze podwójnej kobiet zdobyła nasza juniorka Paulina Kaczorowska z Urszulą Nowak (UKS SMECZ Bogatynia). Dziewczyny na co dzień trenują pod okiem Adama Słomki.

- Jest to duży sukces, szkoda ze Ula przechodzi od nowego sezonu do kategorii młodzieżowca, bo myślę, że w kolejnych latach byłoby jeszcze lepiej. Mecz o finał był bardzo pasjonujący, a przegrana w trzech setach z późniejszymi mistrzyniami dodaje tylko do wyczynu jaki osiągnęły Paulina z Ulą. Dziewczyny przez cały sezon pokazywały się z bardzo dobrej strony i każdy udział w turnieju krajowym kończyły na „pudle”. Jest to dla nich ukoronowanie dobrego sezonu. Chciałbym w tym miejscu bardzo pogratulować jeszcze raz Paulinie i Uli – wyznał Adam Słomka. - Cieszy mnie również postawa innych zawodników, którzy zajęli wysokie piąte miejsca tj Pawła Słomki z Mateuszem Pietruszką w grze podwójnej - dodał.

Jeleniogórskiego Chojnika reprezentowali w kategorii junior: Paulina Kaczorowska, Arkadiusz Słupek, Wojciech Cerazy, Michał Szymczak oraz Bartosz Paszkowski, a w kategorii młodzieżowiec: Mateusz Pietruszka, Marcin Uram oraz Paweł Słomka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group