Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 5882
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Siatkarskie dwójki pomysłem na ferie

Sobota, 20 stycznia 2018, 14:08
Aktualizacja: 15:17
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Siatkarskie dwójki pomysłem na ferie
Fot. Tomek Raczyński
Integracyjny Klub Sportowy w ciągu roku organizuje szereg imprez, które mają na celu popularyzację siatkówki w Jeleniej Górze. Jedną z nich jest turniej pod nazwą "Siatkarskie dwójki", który jest ciekawą propozycją na ferie zimowe.

W hali Zespołu Szkół Technicznych "Mechanik" zjawiła się młodzież trenująca na co dzień w IKS-ie. - Chodzi o to, żeby zapewnić młodzieży aktywność w czasie wolnym, aby nie spędzali za dużo czasu przed komputerem - powiedział Jerzy Sarna, prezes klubu. Dzisiaj (20.01) rywalizowano w kategorii chłopców i dziewcząt, a za ok. miesiąc odbędzie się turniej mikstów. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowe medale, a zwycięzcy puchary.

W trakcie roku IKS organizuje m.in. Jelenia Góra Cup, Siatkarską Majówkę oraz "Siatkarskie dwójki" i inne turnieje towarzyskie. Wkrótce wystartuje również Liga Młodzieżowa. - Przez cały rok młodzież ma co robić. Robimy klasyfikację najbardziej aktywnych, w której bierzemy pod uwagę kto najczęściej bierze udział, ilość zdobytych punktów, a na zakończenie przewidujemy nagrody rzeczowe dla 5 osób z każdej z kategorii - tłumaczy J. Sarna.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Jelenia Góra zyska na powrocie wojska do miasta?

Oddanych
głosów
993
Tak
58%
Nie
35%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group