Niedziela, 28 czerwca
28°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Sezon na straty

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

Juniorki starsze Wichosia Jelenia Góra nie będą miło wspominać sezonu 2020/2021, który zakończyły w bieżącym tygodniu. Podopieczne Rafała Sroki zanotowały komplet wysokich porażek i kończą zmagania ligi dolnośląsko-lubuskiej do lat 19 na ostatnim miejscu.

Jeleniogórzanki w pierwszej i trzeciej kwarcie potrafiły nawiązać walkę z rywalkami, ale w dwóch pozostałych częściach gry - wyraźnie ustępowały wrocławiankom. W efekcie - kolejna wysoka porażka i koniec sezonu bez zaznania smaku zwycięstwa. Ostatni z zaplanowanych meczów - w Gorzowie Wielkopolskim, Wichoś oddał walkowerem.

KS Wichoś Jelenia Góra – MKS MOS Procom System Wrocław 55:91 (16:17, 10:22, 19:23, 10:29)

Wichoś: Śmigaj 13, Grabowska 13, Podroużek 9, Szpila 6, Pladzyk 4, Rybkiewicz 3, Filuś 2, Białas 2, Wałęska 2, Kuryłowicz 1, Biniek, Szewczuk. MKS: Pająk 23, Harasimów 15, Ryng 13, Dubiel 12, Czymerska 8, Świtała 7, Ludwiczyńska 5, Skowron 5, Zieniewicz 3, Sawicka, Lewandowska.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka