Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 5 kwietnia
Imieniny: Ireny, Julianny
Czytających: 12552
Zalogowanych: 60
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marczyce: Sezon na dachowania

Piątek, 14 maja 2010, 12:37
Aktualizacja: 16:35
Autor: Ania/Angela
Marczyce: Sezon na dachowania
Fot. TEJO
Kierowca i pasażer audi trafili do szpitala w wyniku dachowania pojazdu, do jakiego doszło dzisiaj południa w Marczycach. Na dachu znalazło się także inne auto. Na szczęście – tam poszkodowanych nie było.

Mężczyźni jechali audi na trasie Miłków – Podgórzyn. W pewnym momencie kierowca stracił panowanie nad pojazdem, dachował, po czym znalazł się po drugiej stronie jezdni.

Nie wiadomo w jaki sposób doszło do zdarzenia. Stało się to bowiem na prostej drodze. Jazdę utrudniały dzisiaj warunki atmosferyczne. Jeden z mężczyzn w poważnym stanie trafił do szpitala. Stan jego zdrowia jest nieznany. Przyczyny wypadku bada policja.

O 12.35 natomiast przy ulicy Legnickiej w Jeleniej Górze dachował pojazd marki Volkswagen z Jeleniej Góry. Jego kierowca w wyniku niedostosowania prędkości do warunków jazdy stracił panowanie nad kierownicą i wypadł z drogi. W samochodzie jechały cztery osoby. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowcę ukarano mandatem i punktami karnymi.

Sonda

Co jest największą zmorą jeśli chodzi o śmiertelne wypadki na drogach?

Oddanych
głosów
301
Brawura kierowców
63%
Pijaństwo i jazda pod wpływem
31%
Kiepski stan naszych dróg
6%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Mózg nie psuje się sam. My go codziennie zużywamy
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Aktualności
Życzenia od posła Roberta Kropiwnickiego
 
112
Zderzenie koło sądu
 
Aktualności
Miejska Droga Krzyżowa w sercu Jeleniej Góry
 
Aktualności
Autyzm to nie choroba
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group