Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 7172
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Seminarium z Philippem Orbanem

Sobota, 13 lutego 2016, 21:34
Aktualizacja: 21:38
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Seminarium z Philippem Orbanem
Fot. archiwum
W ramach obchodów 15–lecia swojego istnienia, Jeleniogórski Klub Aikido – Seizan Dojo Wojciecha Głogowskiego zaprasza na kolejne seminarium
aikido w Jeleniej Górze. W dniach 27–28 lutego Jelenią Górę odwiedzi Philippe Orban (6 dan aikido), niewątpliwie jeden z najlepszych nauczycieli aikido w Europie.

- Sensei Orban jest Francuzem na co dzień uczącym w Lipsku w Niemczech, ale także w wielu miejscach w Europie i na świecie. Ma ponad 35-letnie doświadczenie w sztukach walki. Praktykuje aikido oraz kenjutsu (szermierkę japońską) według szkoły Kashima Shin Ryu. W seminarium może wziąć udział każdy zainteresowany, bez względu na to czy miał wcześniej kontakt z aikido lub kenjutsu. Będzie to spora bo łącznie ponad 7-godzinna dawka treningu, która na pewno pozwoli wszystkim zainteresowanym na podniesienie swojego poziomu technicznego, poznanie kultury japońskiej lub po prostu próba zmierzenia się z samym sobą. Szczegóły seminarium na stronie klubowej Seizan Dojo – www.seizan.pl lub pod nr tel. 602 336 314 - mówi Wojciech Głogowski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group