Piątek, 10 lipca
Imieniny: Amelii, Antoniego, Filipa
Czytających: 7246
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sanitariaty jak nowe w janowickiej świetlicy

Wiadomości: Janowice Wielkie
Poniedziałek, 18 grudnia 2017, 8:38
Autor: WAC
Fot. Użyczone
Dzieci, młodzież oraz inne osoby biorące udział w różnych formach zajęć organizowanych w Świetlicy Wiejskiej „Rudawy” mogą już korzystać z nowo wyremontowanych toalet, które nie były remontowane od ponad 20 lat.

- Nasi przyjaciele ze Stowarzyszenia Góry Szalonych Możliwości - Urszula i Paweł Styczyńscy chcieli nam pomóc i aby pozyskać środki na remont sanitariatów zaproponowali udział w konkursie IV Edycji Wolontariatu PGE – mówi Krystyna Pisarska ze Świetlicy Wiejskiej „Rudawy” w Janowicach Wielkich. - Udało się otrzymać maksymalną kwotę dofinansowania czyli 5 tysięcy złotych, które przeznaczyliśmy na zakup materiałów – dodaje.

Jako, że projekt zakładał udziale wolontariuszy przy pracach remontowych, pracownicy PGE z Bogatyni oraz członkowie Stowarzyszenia Góry Szalonych Możliwości z pomocą pracowników Urzędu Gminy Janowice Wielkie kolejno demontowali stare wyposażenie, kafelki. Projekt, również w ramach wolontariatu, przygotowała mieszkanka Mniszkowa Kasia Hryniewicka. Wspólnymi siłami wyremontowano dwie toalety oraz przedsionek, w którym zamontowano umywalkę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

Lolo 18-12-2017 11:40
Wymieniliście wszystkich poza tymi WOKONTARIUSZAMI, którzy bezpłatnie wykonali ten remont. Wstyd !!!
~ 18-12-2017 11:51
W tej gminie to w ogóle jest żenada. Pytając czy jest dofinansowywanie do wymiany kotłów/piecy zostałem wyśmiany
~ 19-12-2017 18:45
Łazienki zostały wyremontowane również dzięki zaangażowaniu Tatusiów dzieci ze świetlicy. Wykonali kawał dobrej roboty, poświęcając swój wolny czas i wysiłek. W imieniu wolontariuszy z PGE i Krysi Pisarskiej wielki ukłon w Ich stronę i podziękowanie.
~ 19-12-2017 18:54
Zapomniałam się podpisać ☺ Urszula Styczyńska - wolontariusz z PGE

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group