- Spotkałem się ze związkami zawodowymi Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. Omówiliśmy precyzyjnie wszelkie sprawy wymagające uściślenia w ramach negocjacji, o której debatowano w trakcie obrad rady miejskiej – powiedział Hubert Papaj, zastępca prezydenta miasta.
Rozmawiano m.in. o potrzebie dostosowania układu komunikacyjnego, przebiegu linii i sprawach pracowniczych. Uczestnicy rozmowy we wszystkich sprawach dogadali się i podpisali ostateczne porozumienie.
Z kolei prezydent Marcin Zawiła spotkał się ze związkowcami Zakładów Gospodarki Lokalowej, także omawiając kwestie wymagające dokonania uzgodnień. Ustalono, że kolejne spotkanie w tej sprawie odbędzie się w przyszłym tygodniu – czytamy w komunikacie jeleniogórskiego magistratu.












Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.