Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 6949
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Samorządowcy dzieciom

Niedziela, 23 maja 2021, 7:05
Autor: WAC
Kowary: Samorządowcy dzieciom
Fot. Starostwo Powiatowe
Samorządy Kowar i powiatu karkonoskiego porozumiały się co do przekazania miastu nad Jedlicą należącej do powiatu działki przylegającej do budynku byłego komisariatu policji przy ul. Sienkiewicza. Na tym terenie ma powstać plac zabaw dla Przedszkola Publicznego nr 1.

Konsensus samorządowców pozwoli rozwiązać problem braku właściwego terenu, na którym można urządzić plac zabaw dla kowarskiego przedszkola.

Dobro dzieci jest dla mnie bardzo ważne, dlatego podczas spotkania z burmistrz Kowar Elżbietą Zakrzewską zaproponowałem przekazanie miastu, w formie darowizny, fragmentu działki przylegającej do budynku byłego komisariatu policji - mówi starosta karkonoski Krzysztof Wiśniewski. - Aby tak się stało konieczne jest jeszcze dokonanie jej podziału geodezyjnego. Sam budynek komisariatu z obiektami garażowymi ponownie zostanie wystawiony na sprzedaż.

Dodajmy, że starostwo od jakiegoś czasu usiłuje sprzedać obiekty popolicyjne w Kowarach. W celu znalezienia na nie kupca do tej pory ogłoszono już dwa przetargi, jednak z powodu braku chętnych zostały one unieważnione.

Twoja reakcja na artykuł?

3
23%
Cieszy
2
15%
Hahaha
2
15%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
8%
Złości
5
38%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group