Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 2257
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Samorząd z AMW szukają inwestorów

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Niedziela, 3 lipca 2011, 8:32
Aktualizacja: 8:33
Autor: RED
Hubert Papaj, zastępca prezydenta Jeleniej Góry przyjął przedstawicieli Agencji Mienia Wojskowego. Rozmawiano m.in. o wzajemnej promocji terenów i obiektów wobec potencjalnych inwestorów.

– Agencja Mienia Wojskowego ma na terenie miasta sporo swego majątku, a w naszym interesie jest, by został on możliwie szybko i możliwie najpełniej zagospodarowany – powiedział H. Papaj.

– To samo jest interesem Agencji, więc ustalono m.in. system wzajemnego powiadamiania o udziale w targach, możliwościach negocjacji, itp., a przede wszystkim – pełne, wzajemne informowanie się o efektach w procesie poszukiwania inwestorów – czytamy w komunikacie jeleniogórskiego magistratu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~~jg 3-07-2011 9:11
Kolejna ściema Pierwszego Zastępcy Prezydenta!
~a stadion 3-07-2011 10:27
Panie prezydencie Papaj, obiecaliście do wakacji przejąć stadion na Podchorążych, i co? Zapomnieliście?
~Anty-kryzyso 3-07-2011 12:45
Samo -Zagospodarowaie tego terenu to brud ,chaszcze , śmieci , gnijące nieruchomości ktore solidnie były wykonane przez Niemców , dziurawa poligonowa droga chyba dla czogów , czyli droga w środku osiedla - to rezutaty i dowód polskiej czystości ,organizacji pracy i ciągłych niedomowień różnych urzędników i żadnej odpowiedzialności za ten stan rzeczy, bezkarności za ten syfiis ,gospodarki darowanym mieniem i marnotrastwo.Watpię , aby jakiś Papaj coś pozyteczego wykonał jak i inni utrzymankowie budżetu , bo sami mieszkaja w podobym bałaganie i nie widzieli w swoim życiu porządku i dobrej organizacji więc czego można oczekiwać - a w tym wieku to się już nie nauczą ,bo za młodych lat tego drylu porządowego,wzorów, czystości nie mieli wpojonego.A kpina z wojska , że ma taki smród.
~Wysoka Sekwo 3-07-2011 12:51
Dzieki prywatnym , to kilka nieruchomości zagospodarowano ,ale nie ma tam jak dojechać , łamie sie zawieszenie ,cała prawa strona zabudowań stoi pusta jest dewastowana oraz zakrzaczona cała jednostka .A agencja tylko forsę kasuje za nieróbstwo. Wstyd dla używania nazwy "mienie wojskowe
~tesco 3-07-2011 13:08
szukają inwestorów? no to.... powodzenia! Do JG nie można normalnie dojechać (normalnie = stan drogi i czas potrzebny by dotrzeć do celu) ni samochodem ni pociągiem. Nie ma tu normalnej uczelni, która by chciała kształcić fachowców pod dyktandem konkretnych pracodawców zamiast celebrować własne wspaniałe władze. Nie ma w JG co robić po 18.00 i co ma tu inwestor szukać? Ale nie obwiniajcie Huberta, skąd on ma to wszystko wiedzieć?
~Obywatel 3-07-2011 19:08
A nie lepiej zaadaptować budynki na mieszkania socjalne o lepszym standardzie dla tych którzy przez wiele lat na takie czekają a dać rudery tym co nie płacą od wielu lat.
~ 3-07-2011 20:12
Czy ktoś kiedyś próbował kupić jakąś nieruchomość od agencji mienia wojskowego ?Oni tylko maja nieruchomosci lecz ich z niewiadomych przyczyn nie chcą sprzedać.Podejmowałem PRÓBY kupna nieruchomości z agencji lecz ciągle mieli wymówki ,żeby nie sprzedać.ŚCIEMA I NIC WIĘCEJ
~Pajace 3-07-2011 20:12
AMW zarządzają wrocławscy pajace. I jest pewne, że im jest bliższa sprawa mienia we Wrocławiu niż w Jeleniej Górze.
~ABE 3-07-2011 21:48
To proste jak dwa metry sznurka w kieszeni. Agencja Mienia Wojskowego została powołana aby sprzedawać niepotrzebne wojsku nieruchomości i ruchomości. Jeśli wszystko sprzedadzą to trzeba będzie Agencję zlikwidować albo przynajmniej pozbawić pracy połowę z obecnie pracujących tam ludzi a resztę skierować do handlowania demobilem. W interesie zatem samej Agencji jest działać jak najdłużej i nic nie sprzedawać.
~ 4-07-2011 14:21
masz koneksje kupujesz bez problemu nie masz to nic nie kupisz jak w całej polsce

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group