Piątek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 9700
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rzeź niewiniątek na koniec roku

Niedziela, 17 grudnia 2017, 20:32
Aktualizacja: 20:41
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Rzeź niewiniątek na koniec roku
Fot. Tomek Raczyński
MKS MOS Karkonosze zrobił kolejny krok ku spadkowi z I ligi. W starciu z niekwestionowanym liderem grupy B – Politechniką Koroną Kraków, nawet najbardziej niepoprawny optymista z pewnością nie miał nadziei na wyrównaną walkę, nie wspominając o ewentualnym zwycięstwie miejscowych. Trudno w tym przypadku mieć zastrzeżenia do zawodniczek, które grają tak, jak potrafią.

11 meczów - 11 wysokich porażek, w tym tak "okazałe" jak dzisiejsza klęska w starciu z liderem, który w przeciwieństwie do naszej drużyny - zanotował jak dotąd komplet zwycięstw. MKS MOS Karkonosze uległ Politechnice 29:113, a biorąc pod uwagę wszystkie dotychczas rozegrane mecze jeleniogórzanek, jedynym jasnym punktem jest mierząca 166 cm Angelika Kryszpin (18 lat), która w pojedynkę nie jest w stanie walczyć z przeciwniczkami.

Jak na razie nie widać, aby ktokolwiek brał odpowiedzialność za wyniki sportowe czy finansowe klubu, bowiem zarówno trenerem, jak i prezesem jest ta sama osoba - Jerzy Gadzimski. W klubach sportowych normą jest zmiana trenera, gdy nie ma spodziewanych wyników, jednak w tym przypadku nie można mieć pretensji ani do trenera, ani do zawodniczek. Po odejściu czołowych zawodniczek nie zastąpiono ich nowymi, które byłyby w stanie powalczyć na zapleczu ekstraklasy. W ślad za wynikami idzie frekwencja na trybunach, bowiem mecz z najlepszym zespołem gr. B I ligi obserwowało kilkanaście osób. Należy mieć jedynie nadzieję, że po tak koszmarnym sezonie - młode zawodniczki nie stracą ochoty do kontynuowania sportowej kariery w Jeleniej Górze, bądź w ogóle.

MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - AZS Politechnika Korona Kraków 29:113 (11:28, 4:23, 8:29, 6:33)
MKS:
Rorat 11, Kryszpin 5, Wierzbicka 5, Mączka 5, Feja 2, Rola 1, Kwietoń, Michniewicz, Lewandowska, Rybkiewicz.
AZS: Ciężadło 29, Malinowska 16, Pratasewicz 15, Puter 10, Wachowiak 8, Malaga 8, Ruta 7, Bacik 6, Wilk 5, Owca 5, Grabska 4.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
116
Nigdy
23%
Rzadko
46%
Czasami
19%
Często
12%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
5 lat minęło
 
112
Popalali, a policjanci ich złapali
 
Aktualności
Dzieje się w Polsce: próbował wepchnąć ich pod pociąg
 
Polityka
Radni debatują
 
Aktualności
Ruszają po 27 latach
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group