Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 4186
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Rzepka” rodziców z Okrąglaczka robi furorę

Środa, 31 maja 2017, 8:17
Aktualizacja: Piątek, 2 czerwca 2017, 6:20
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: „Rzepka” rodziców z Okrąglaczka robi furorę
Fot. Przemek Kaczałko
Rodzice dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 27 w Jeleniej Górze przedstawili już spektakl na podstawie „Rzepki” Juliana Tuwima swoim maluchom, a także pozostałym dzieciom z Okrąglaczka, a wczoraj (30.05) po raz pierwszy zaprezentowali się na zewnątrz – w Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym przy ul. Grottgera.

Po raz kolejny dorośli doskonale wczuli się w swoje role wywołując uśmiechy na twarzach dzieci. Dziadek, babcia, wnuczek, piesek Mruczek, kicia, kurka, gąska, boćki, żabki i kawka wspólnymi siłami zdołali wyciągnąć tytułową rzepkę, ale tak się zawzięli, że poupadali na siebie – co uradowało młodych widzów.

- Jest super, mamy zgraną ekipę i na przyszły rok też mamy już plany – wyznała Anna Lewandowska, która zagrała rolę babci. Rodzice przyznają, że w razie zaproszeń z kolejnych przedszkoli – podołają i z chęcią pojawią się na gościnnych występach. - Nasze dzieci do końca nie wiedziały, że czeka ich taka niespodzianka – wspominała przygotowania do przedstawienia Iza Markowska – piesek Mruczek.

Na zakończenie spotkania w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dzieci zostały obdarowane słodkościami i życzeniami z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group