Poniedziałek, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 6709
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rywalizacja na trasie Family Cup [FOTO, VIDEO]

Wiadomości: Dziwiszów
Poniedziałek, 14 maja 2012, 16:19
Aktualizacja: Wtorek, 15 maja 2012, 16:58
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W minioną niedzielę 13 maja odbyły się w Mikrostacji Sportów Zimowych i Letnich Łysa Góra – Dziwiszów Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Kolarstwie Górskim, które są jednocześnie eliminacjami do XVII Amatorskich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2012.

Organizatorem regionalnym jest Szkoła Narciarska i Sudecki Klub Sportowy Aesculap, a głównym organizatorem zawodów Wydawnictwo oraz Stowarzyszenie Family Cup.

Zawody rozgrywane były w konkurencji - wyścig terenowy (cross country). Pogoda w sumie nam sprzyjała. Deszcz nie padał, na trasie było w miarę sucho, kolarze mieli dobre warunki do jazdy. Bardzo zimno! Jednak odpowiedni ubiór zabezpiecza skutecznie przed chłodem. Rywalizowano w poszczególnych grupach wiekowych – od 7 do 77 lat. Kto miał rower i kask mógł wystartować w tej imprezie. Family Cup organizuje się dla amatorów i w szczególności dla rodzin. Jak widzimy – każdy może wystartować w mistrzostwach Polski.
Trasa zawodów przebiegała po nartostradach mikrostacji, jak również po leśnych ścieżkach masywu Łysej Góry
– mówi Michał Rażniewski.

W poszczególnych grupach wiekowych zwyciężyli: Weronika Mikołajczyk (Kamienna Góra), Nikodem Siudak (Szklarska Poręba), Jakub Krzysztofiak (Szklarska Poręba), Honorata Kornalewicz (Piechowice), Magdalena Górnicka (Jelenia Góra), Maria Tyszecka (Jelenia Góra), Darek Zasada (Jelenia Góra), Grzegorz Walczak (Jelenia Góra), Krzysztof Tyszecki (Jelenia Góra). Zwyciężyła rodzina Tyszeckich. Szczegółowe wyniki dostępne tutaj

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group