Poniedziałek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 5085
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rytm Miasta z Kulturomanią w filharmonii

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 13 stycznia 2014, 11:55
Aktualizacja: 11:58
Autor: Org
Fot. MDK Muflon
Kulturomania to kilkoro muzyków, ich energia i radość z grania, akustyczne instrumenty, echa muzyki irlandzkiej, motoryczne rytmy, nietuzinkowa harmonia, obrazy miasta... Grupę będzie można usłyszeć 24 stycznia o godz. 19.00 w Filharmonii Dolnośląskiej. Będzie to koncert w ramach projektu „Rytm Miasta”. Bilety – po 20 i 10 zł.

Projekt Rytm Miasta, który prezentowany będzie w Filharmonii Dolnośląskiej 24 stycznia
2014 r., miał swoją premierę 16 listopada 2013 r. w Miejskim Domu Kultury Muflon i został dobrze przyjęty przez publiczność. W międzyczasie zespół pracował nad nowymi utworami, które – wraz z muzyką prezentowaną wcześniej w Muflonie - będzie można usłyszeć na najbliższym koncercie.

Zespół powstał w 2012 r. z inicjatywy Tomasza Pierzchniaka i łączy w sobie projekty o różnorodnej stylistyce muzycznej. Skład: Tomasz Pierzchniak – muzyka, aranżacje, kontrabas, gitara basowa, Janusz Nykiel – skrzypce, Ewa Mutkowska – skrzypce, Marta Mutkowska – skrzypce, Anna Stagenalska – altówka, Robert Wróblewski – akordeon, Tomasz Kujawa – instrumenty perkusyjne, Robert Gottfried – wizualizacje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group