Środa, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 2215
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ruszyły zabiegi operacyjne w KCM Clinic

Czwartek, 5 stycznia 2012, 11:49
Aktualizacja: Sobota, 7 stycznia 2012, 8:36
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Ruszyły zabiegi operacyjne w KCM Clinic
Fot. Petr
W wysokospecjalistycznym Szpitalu KCM Clinic uruchomionym niedawno w Karkonoskim Centrum Medycznym w Jeleniej Górze ruszyły zabiegi operacyjne, wykonywane w ramach nowego kontraktu z NFZ.

– W dniu dzisiejszym w KCM Clinic rozpoczęły się pierwsze zabiegi operacyjne, wykonywane w ramach nowego kontraktu z NFZ przez wysoko wyspecjalizowany personel lekarski. Zabiegi w KCM Clinic wykonywane są przy znieczuleniu ogólnym, z wykorzystaniem medykamentów najnowszej generacji, zapewniających pełne bezpieczeństwo oraz szybki powrót pacjenta do świadomości bez większego obciążania organizmu. W jakim zakresie? Ortopedii, laryngologii, okulistyki, urologii, chirurgii ogólnej, naczyniowej i dziecięcej, a także ginekologii – mówi nam dr n. med. Monika Mikulicz-Pasler kierownik Karkonoskiego Centrum Medycznego w Jeleniej Górze, Prezes Zarządu KCM Clinic S.A.

W ramach chirurgii wykonywane są m.in. zabiegi przepuklinowe, żylaków kończyn dolnych, usunięcia zmian skórnych i ginekomastii. Co ważne KCM Clinic świadczy swoje usługi w trybie „jednodniowym” – po wykonanym zabiegu, wypoczynku i znormalizowaniu się parametrów życiowych pacjent od razu wraca do domu, dzięki czemu unika zbędnego stresu, jak również czasu kontaminacji ze środowiskiem szpitalnym. Więcej informacji: www.kcmed.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (39) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group