Wtorek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 7203
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Kraj: Ruszają charytatywne, wirtualne boje piłkarskie

Czwartek, 2 kwietnia 2020, 16:05
Aktualizacja: Sobota, 4 kwietnia 2020, 16:27
Autor: MDvR
Jelenia Góra/Kraj: Ruszają charytatywne, wirtualne boje piłkarskie
Fot. archiwum
Piłkarze wciąż czekają na wznowienie treningów i dokończenie rozgrywek ligowych w sezonie 2019/2020. Właśnie ruszyła charytatywna akcja organizowana przez fundację "Reaktywacja Klubu Sportowego Kabel z Krakowa", która ma na celu pomoc klubom i polskiej służbie zdrowia.

Do projektu przystąpiło już około 50 klubów z całej Polski, które szykują się do rozegrania wirtualnego pojedynką z drużyną Klubu Sportowego Koronawirus. Celem akcji jest wsparcie klubów, a także służby zdrowia walczącej w tym trudnym momencie z rozszerzającą się epidemią. Kluby swoje aplikacje mogą składać pod linkiem https://kskoronawirus.pl/index.php/dodaj-klub.

By pomóc klubom i służbie zdrowia należy następnie zakupić wejściówkę na ten wirtualny pojedynek w cenie 20 złotych. Kupując bilet wspierasz swój klub w trudnej sytuacji związanej z zaprzestaniem działalności na skutek pandemii, tak aby mógł on dalej funkcjonować gdy zagrożenie zostanie zażegnane. 10% z całej zebranej kwoty zostanie przekazane na wsparcie polskiej służby zdrowia walczącej z koronawirusem. Bilet można nabyć w formie drukowanej lub elektronicznej.

Klub Sportowy Koronawirus to wirtualny przeciwnik, który przybył do naszego kraju na wyjątkowe piłkarskie tournée z zamiarem uśmiercenia polskiego futbolu. Możesz dać szansę swojemu klubowi na przetrwanie rozgrywając wirtualny mecz z tym niecodziennym rywalem. W ramach tournee po Polsce, KS Koronawirus rozegra wirtualne mecze z klubami piłkarskimi wszelkich klas i rozmiarów. Dołączając do projektu możesz w łatwy sposób rozpocząć sprzedaż biletów na ten wirtualny pojedynek, zasilając w ten sposób kasę swojego klubu oraz wspierając polską służbę zdrowia w walce z epidemią.

Więcej informacji pod linkiem: https://kskoronawirus.pl/

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group