Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 3413
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Rusza parking Stare Miasto

Poniedziałek, 17 grudnia 2007, 7:59
Aktualizacja: Wtorek, 18 grudnia 2007, 7:48
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Rusza parking Stare Miasto
Fot. Agnieszka Gierus
Na poniedziałek zapowiedziano ponowny start parkingu wielopoziomowego przy ulicy Pijarskiej. Zostanie otwarty po raz drugi w swojej kilkuletniej karierze.

Pierwsze otwarcie przebiegało szumnie: byli samorządowcy i symboliczne lampki szampana za pomyślność. To wszystko w 2002 roku. Ale życzenia nie spełniły się, bo po kilku miesiącach placówka splajtowała.

Teraz, po wielu perypetiach – jak już informowaliśmy – parking przejęła spółka ze Szczecina. I w poniedziałek, po raz kolejny, wjadą tam samochody. Na razie nie będzie możliwości parkowania autokarów, ale nowy gospodarz nie wyklucza dostosowania do tego krytego kolosa.
Godzina postoju ma kosztować trzy złote.

Pod inwestycje są także przeznaczone pobliskie parcele. Na jednej z nich w planach zapowiedziano budowę multikina i centrum handlowego. Póki co – nie powstaną. Właściciel nie wyklucza jednak rozpoczęcia wspomnianych inwestycji w przyszłości.

Na pewno przez otwarcie parkingu tłoczniej zrobi się przy ul. Pijarskiej na rogu Podwala. Policja przypomina kierowcom o zachowaniu ostrożności w tym miejscu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group