Czwartek, 29 lutego
Imieniny: Lutosława, Romana
Czytających: 5638
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/region: Rozwijaj siebie w Jeleniej Górze!

Wtorek, 9 kwietnia 2013, 8:06
Aktualizacja: 8:21
Autor: Kamila Nawój
Jelenia Góra/region: Rozwijaj siebie w Jeleniej Górze!
Fot. Organiatorzy
Ludzie starsi, młodzież a nawet całe rodziny próbowały znaleźć w niedzielę (7.04) na siódmym Klubie Rozwoju Osobistego Eddu klucz do bycia szczęśliwym. Szkolenie pod tytułem „Jak myślą szczęśliwi ludzie – psychologia szczęścia” zostało przeprowadzone w Jeleniogórskim Centrum Kultury.

Wydarzenie rozpoczęło się krótkim ćwiczeniem. Każdy z uczestników, zaopatrzony przez organizatorów w kolorową kredkę, musiał zmierzyć się z oceną własnej osoby oraz określić poziom satysfakcji, jaki odczuwa w każdym z najważniejszych aspektów swojego życia.

- Kluby Rozwoju Osobistego Eddu organizowane są w całej Polsce, w Jeleniej Górze po raz siódmy. Poruszają różną tematykę, ale wszystkie są dla ludzi, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu – powiedziała koordynator projektu Małgorzata Szymków. – W szkoleniach biorą udział różne grupy ludzi, za każdym razem jest ich coraz więcej, a ci, którzy przyszli raz najczęściej wracają – dodała pani Małgorzata.

Jednym z takich uczestników był Janusz Wadecki, który bierze udział w spotkaniach od samego początku.

- Szukałem czegoś takiego w Internecie i okazało się, że Klub Eddu organizowany jest w Jeleniej Górze. Postanowiłem to sprawdzić i od tamtej pory jestem za każdym razem. Te szkolenia wiele wnoszą do mojego życia, łatwiej rozwiązuję pewne sprawy, mam lepszy kontakt z ludźmi. Także wiele nowych osób na nich poznaję – opowiadał pan Janusz. – Odczuwam wielką radość i satysfakcję z rozwoju siebie i mojej firmy mimo mojego wieku. Każdą radę staram się wcielać w życie, dzięki temu jestem wyciszony i umiem sobie poradzić w wielu sytuacjach.

Dotychczas ta forma pogłębiania rozwoju osobistego była mało znana jeleniogórzanom. Organizatorzy mają jednak nadzieję na zmianę tej sytuacji.

- Chcielibyśmy rozpowszechnić Kluby Rozwoju Osobistego i zapraszamy na szkolenia każdego, bez względu na wiek – przekonuje Małgorzata Szymków. – Spotkania odbywają się co trzy tygodnie i poruszają wiele ciekawych tematów, miedzy innymi strategie zarządzania czasem. Jeśli ktoś miałby jakieś pytania lub wątpliwości, to może napisać do mnie e-maila na adres m.szymkow@platformasukcesu.com, na pewno chętnie udzielę wyjaśnień - zapewnia.

Następne szkolenie pod tytułem „Kreatywność, innowacyjność, wyobraźnia – naucz się myśleć inaczej” odbędzie się już za trzy tygodnie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Na kogo oddasz głos w wyborach samorządowych 7 kwietnia do rady miasta/gminy/powiatu/sejmiku?

Oddanych
głosów
2148
Bezpartyjnych Samorządowców (partia)
7%
Konfederacje
11%
Lewice
8%
PiS
25%
PO
34%
Trzecią drogę
8%
Innych
7%
 
Głos ulicy
Czy popieramy protesty rolników?
 
Miej świadomość
CPK: Kluczowa inwestycja Polski zagrożona?
 
Rozmowy Jelonki
Pierwsze zdjęcie zrobiłem poczciwą Smieną
 
112
Wypiła pół whisky i wsiadła za kółko
 
Turystyka
Kluski karkonoskie za 43 zł
 
Aktualności
Nowy dyrektor Książnicy Karkonoskiej
 
Aktualności
Policjantka Ania na szklanym ekranie
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group