Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 4867
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rozrywkowe otrzęsiny w „Karkonoskiej”

Środa, 16 listopada 2016, 14:12
Aktualizacja: Czwartek, 17 listopada 2016, 7:53
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Rozrywkowe otrzęsiny w „Karkonoskiej”
Fot. Przemek Kaczałko
Konkurencje sportowe i na kreatywność oraz wieczorna zabawa w klubie „Street 23”, to atrakcje jakie dla studentów pierwszego roku przygotował samorząd studencki Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze. Najlepsze wyniki osiągnęła fizjoterapia, ale w zabawie najważniejszy był udział.

- Muszę powiedzieć, że w tym roku samorząd studencki znalazł bardzo ciekawą formę – nie tak, jak kiedyś, że tarzano w błocie, trzeba było pić jakieś zimne napoje, smarować czymś dziwnym, tylko konkurencje, w tym część na kreatywność – przyznał prorektor KPSW Tadeusz Lewandowski.

Jak podkreśla przewodniczący samorządu studenckiego, otrzęsiny w KPSW są dosyć nową tradycją, bowiem wcześniej były organizowane wspólne dla wszystkich trzech uczelni w Jeleniej Górze, a od zeszłego roku osobno „chrzest” przechodzą też studenci „Karkonoskiej”. - W tym roku postawiliśmy na zabawę z udziałem przede wszystkim studentów pierwszego roku – powiedział Kornel Musiał.

Studenci mieli okazję obejrzeć pokaz w wykonaniu zawodników Akademii Sztuk Walki Pawła Krażewskiego, a wśród konkurencji było m.in.: założenie rękawiczki bez użycia rąk, koło fortuny ze studenckimi pytaniami, ułożenie wierszyków, zadania sportowe, a także układanie liter z ciał.

Zwyciężyła fizjoterapia, na drugim miejscu było dziennikarstwo i komunikacja społeczna, a trzecie przypadło dietetyce. Wieczorem studenci bawili się w klubie Street 23.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group