Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 4816
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Rozbój przed dyskoteką. „Poszło” o komórkę

Wtorek, 19 lipca 2011, 7:23
Aktualizacja: 7:25
Autor: KMP
Przed jednym z karpackich lokali pobili człowieka, a następnie ukradli mu telefon komórkowy oraz klucze do mieszkania. Sprawców (16 i 17 lat) zatrzymała policja.

W nocy z 16 na 17 lipca 2011 sprawcy wspólnie z pokrzywdzonym bawili się na jednej z dyskotek w Karpaczu. W pewnym momencie poprosili go, aby wraz nimi wyszedł. Pod lokalem pobili go, a następnie ukradli mu telefon komórkowy oraz klucze do mieszkania. Pokrzywdzony o przestępstwie powiadomił policję. Podał również dane napastników, gdyż zna ich osobiście – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy policji jeleniogórskiej.

Jeszcze tej samej nocy sprawcy zostali zatrzymani. 16-latek trafił do policyjnej izby dziecka w Wałbrzychu, a 17-latek – do policyjnego aresztu. Tłumaczyli się, że powodem takiego zachowania było to, że pokrzywdzony nie rozliczył się za telefon komórkowy, który kupił od brata jednego z napastników. O dalszym losie nieletniego zadecyduje sąd rodzinny, a 17-latkowi za rozbój grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group