Sobota, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 3806
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Rozbawi Kabaret Skeczów Męczących

Poniedziałek, 18 kwietnia 2011, 9:14
Aktualizacja: 9:15
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Rozbawi Kabaret Skeczów Męczących
Fot. ....
Już dziś o 20.00 na scenie Teatru im. Norwida wystąpi Kabaret Skeczów Męczących w ramach cyklu Jeleniogórska Scena Kabaretowa.

Członkowie KSM na scenie charakteryzują się ogromną werwą i radością tworzenia, nie stronią od improwizacji i zabawy z widzem. Kabaret powstał w 2003 roku, choć jego początki sięgają 1995 roku kiedy to w jednym z kieleckich liceów powstał kabaret o tej samie nazwie, którego członkiem był m.in. Marcin Szczurkiewicz.

Z czasem w skład grupy weszli Michał Tercz i Karol Golonka. 2003 rok był dla kabareciarzy przełomowy, gdyż wtedy właśnie zdobyli Nagrodę Laureata na Festiwalu Artystycznym Młodzieży Akademickiej w Świnoujściu, w wyniku czego zaprezentowali swój pierwszy hit „Komisję śledczą” w telewizji. Byli laureatami wielu konkursów, festiwali i przeglądów kabaretowych m.in. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry, Paki, czy też Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A.

Programy telewizyjne „Kabaretożercy”, „Kochajmy się mocno”, czy też „KSM – Kabaretowa Siła Miłości” to tylko niektóre z ich autorskich przedsięwzięć. Znani są z takich świetnych skeczy, jak „Zabawa cudzym kosztem”, „Hymn na Euro 2012”, „Piosenka trenera”, „Nasza klasa”, „Śruba”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group