Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 6 listopada
Imieniny: Feliksa, Ziemowita
Czytających: 12956
Zalogowanych: 106
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rodzinny Festyn w Przedszkolu nr 14

Poniedziałek, 19 czerwca 2023, 11:13
Aktualizacja: 11:15
Autor: TS/KARR
Jelenia Góra: Rodzinny Festyn w Przedszkolu nr 14
Fot. TS/KARR
Za nami kolejny Festyn Rodzinny, tym razem organizowany przez Miejskie Integracyjne Przedszkole nr 14 w Jeleniej Górze. Na uczestników czekały atrakcje przygotowane przez nauczycieli, rodziców, uczniów oraz Karkonoską Agencję Rozwoju Regionalnego.

Pomimo deszczowej pogody, uśmiechom i zabawom nie było końca. Dzień Dziecka, Dzień Mamy i Dzień Taty złączyły się w jedno, duże święto na terenie przedszkola nr 14 w Jeleniej Górze. Każda grupa przedszkolna przygotowała specjalny występ dla rodziców i uczestników wydarzenia. Celem festynu był rozwój i wzmocnienie współpracy wszystkich współuczestników na rzecz osób dotkniętych niepełnosprawnością, a przy tym integracja wszystkich dzieci. A wśród gości pojawili się także m.in. przedstawiciele MOPS, straży miejskiej oraz innych, jeleniogórskich szkół.

Bardzo cieszymy się na tę współpracę i dziękujemy za zaproszenie Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego do udziału w Festynie. To wydarzenie pokazuje, jak Miejskie Przedszkole nr 14 jest otwarte na dzieci zarówno niepełnosprawne, jak i pełnosprawne. To bardzo ważna inicjatywa i bardzo istotna cecha, którą zawsze warto edukować w społeczeństwie – mówi Hubert Papaj – Prezes KARR S.A.

Sonda

Czy w mijającym roku zmarł ktoś z Twojej rodziny albo dobry znajomy?

Oddanych
głosów
806
Tak
66%
Nie
34%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Nie myjesz zębów i idziesz spać? Oto konsekwencje
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Inne wydarzenia
Bije rekordy w ekstremalnej dyscyplinie. Rośnie prawdziwy brylant
 
Aktualności
Wiosenne techno w Jeleniej Górze – darmowe bilety
 
Kilometry
Łomnica doczekała się ronda
 
Aktualności
Złoty pociąg – krok do przodu czy w bok?
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group