Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 2550
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rodzinny festyn w "Okrąglaczku"

Poniedziałek, 9 czerwca 2014, 8:36
Aktualizacja: Wtorek, 10 czerwca 2014, 7:36
Autor: Mestra
Jelenia Góra: Rodzinny festyn w "Okrąglaczku"
Fot. MT
Jak co roku w Przedszkolu Miejskim nr 27 w Jeleniej Górze początek czerwca to okazja dla dzieci, rodziców i opiekunów do wspólnego spędzenia czasu oraz świętowania Dnia Dziecka. W tym roku radosnej zabawie towarzyszył motyw przewodni – "bezpieczeństwo".

Podczas Festynu Rodzinnego, który miał miejsce w piątek (06.06), na brak atrakcji nikt nie narzekał – pokaz taneczny w wykonaniu grupy hip-hopowej ze Szkoły Tańca Kurzak-Zamorski, występ muzyczno-taneczny dzieci z grupy "Tęczowe nutki", loteria fantowa, turniej przeciągania liny dla mam i piłki nożnej dla tatusiów, bufet z pysznymi ciastami i gorącym jedzeniem, upominki dla wszystkich dzieci, to tylko niektóre punkty w programie przygotowanym przez dyrekcję przedszkola i wychowawców.

W tym roku, w nawiązaniu do tematu przewodniego, dzieci wraz z rodzicami miały do wykonania siedem zadań na stacjach tematycznych, na których trzeba było wykazać się znajomością znaków drogowych, numerów alarmowych, wyposażenia apteczki i plecaka w góry czy bezpiecznej pozycji podczas ataku psa. Była też okazja, aby oznakować swoje rowery.

– Co roku atmosfera na festynie jest wyjątkowa. Możemy spędzić miło czas, zobaczyć jak nasze dziecko bawi się z rówieśnikami, mamy okazję poznać lepiej innych rodziców, porozmawiać z wychowawcami, pożartować, po prostu integrować się spędzając świetny czas z dzieckiem – mówią Agnieszka i Michał, rodzice Julki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group