• Czwartek, 20 czerwca 2019
  • Godz. 18:59
  • Imieniny: Bogny, Bogumiły, Diany, Florentyny
  • Czytających: 6477
  • Zalogowanych: 7
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Rio Grande najlepsze w drugim turnieju plażówki

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 9 lipca 2013, 15:41
Aktualizacja: 15:45
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Na boiskach do piłki siatkowej na basenie MOS–u w Jeleniej Górze odbyły się 6 lipca drugie zawody (turniej par) w piłce siatkowej amatorów z cyklu “Karkonosze Cup” 2013 o Puchar Starosty Powiatu Jeleniogórskiego. Impreza organizowana jest przez Okręgowe TKKF “Karkonosze”, a także Miejski Ośrodek Sportu.

W zawodach wystąpiło 12 dwuosobowych zespołów:
1. MARTYNA & JERZY – Martyna Bieszczad, Jerzy Sarna
2. PREZES & JUNIOR – Wojciech Zaremba, Marcin Lara
3. KISANY – Michał Zieliński, Andrzej Konopka
4. DOMA & PAULA – Paulina Łozowska, Dominika Jaworowska
5. BOJARSKI & HAN – Jacek Bojarski,Waldemar Han
6. TOMEK & JUREK – Tomasz Romańczuk, Jerzy Tabaka
7. XXX– Krystian Adamczak, Grzegorz Halik
8. ERNEST & BARTEK- Bartłomiej Świdziński, Ernest Machało
9. PTASIE MLECZKO – Paweł Mańka, Michał Kutrowski
10. OBOLKI - Patryk Obolewicz, Michał Obolewicz
11. MŁODE WILKI - Damian Sokołowski, Piotr Gluza
12. RIO GRANDE – Marcin Pokrywka, Marcin Piłat

Turniej rozegrano systemem “brazylijskim” grając w meczu dwa sety do 15 punktów oraz ewentualny trzeci set do 10 punktów (z przewagą 2 punktów).

Wyniki:
MŁODE WILKI – OBOLKI 2 : 0 (15-9; 15-6)
MARTYNA & JERZY - TOMEK & JUREK 0 :2 (18-20; 6-15)
PREZES & JUNIOR - RIO GRANDE 1 : 2 (13-15; 15-13; 4-10)
PTASIE MLECZKO – XXX 0 : 2 (7-15; 16-18)
ERNEST & BARTEK - MŁODE WILKI 2 : 0 (15-12; 15-12)
TOMEK & JUREK – KISANY 2 : 0 (15-7; 15-10)
DOMA & PAULA - RIO GRANDE 0 : 2 (10-15; 15-17)
BOJARSKI & HAN - XXX 2 : 1 (15-17; 15-5; 10-6)
MŁODE WILKI - PTASIE MLECZKO 2 : 0 (15-9; 15-13)
PREZES & JUNIOR - KISANY 2 : 0 (15-5; 15-6)
DOMA & PAULA - MARTYNA & JERZY 0 : 2 (8-15; 10-15)
OBOLKI - XXX 0 : 2 (8-15; 9-15)
ERNEST & BARTEK - TOMEK & JUREK 0 : 2 (16-18; 13-15)
RIO GRANDE - BOJARSKI & HAN 2 : 1 (15-13; 11-15; 10-7)
MARTYNA & JERZY – XXX 0 : 2 ( 14-16; 11-15)
PREZES & JUNIOR - MŁODE WILKI 2 : 0 (15-12; 15-11)
BOJARSKI & HAN – XXX 2 : 0 (15-12; 15-10)
ERNEST & BARTEK - PREZES & JUNIOR 1 : 2 (12-15; 15-13; 6-10)

Półfinały
BOJARSKI & HAN - TOMEK & JERZY 2 : 1 (9-15; 15-13; 10-8))
RIO GRANDE - PREZES & JUNIOR 2 : 0 (15-11; 15-13)

Mecz o trzecie miejsce
PREZES & JUNIOR - TOMEK & JUREK 2 : 1 (12-15; 15-13;10-7)

Wielki finał
RIO GRANDE - BOJARSKI & HAN 2 : 0 (15-10; 15-10)

Tabela końcowa II turnieju
1. (25) RIO GRANDE – Marcin Pokrywka, Marcin Piłat
2. (22) BOJARSKI & HAN – Jacek Bojarski,Waldemar Han
3. (19) PREZES & JUNIOR – Wojciech Zaremba, Marcin Lara
4. (16) TOMEK & JUREK – Tomasz Romańczuk, Jerzy Tabaka
5. (13) ERNEST & BARTEK- Bartłomiej Świdziński, Ernest Machało
--- XXX– Krystian Adamczak, Grzegorz Halik
7. (10) MARTYNA & JERZY – Martyna Bieszczad, Jerzy Sarna
--- MŁODE WILKI - Damian Sokołowski, Piotr Gluza
9. (7) DOMA & PAULA – Paulina Łozowska, Dominika Jaworowska
--- OBOLKI - Patryk Obolewicz, Michał Obolewicz
--- PTASIE MLECZKO – Paweł Mańka, Michał Kutrowski
--- KISANY – Michał Zieliński, Andrzej Konopka

Przy miejscu, w nawiasach, podano ilość punktów rankingowych zdobytych przez poszczególnych zawodników w drugim turnieju.

Tabela Rankingowa “Karkonosze Cup” 2013

Miejsce - Imię i nazwisko - Turniej nr 1 - Turniej nr 2 - Punk. łączna
1. Jacek Bojarski 25 22 47
--- Waldemar Hann 25 22 47
3. Bartłomiej Świdziński 22 13 35
--- Wojciech Zaremba 16 19 35
--- Marcin Lara 16 19 35
6. Ernest Machało 19 13 32
7. Tomasz Romańczuk 13 16 29
8. Marcin Piłat - 25 25
--- Marcin Pokrywka - 25 25
10. Krystian Adamczak 10 13 23
--- Grzegorz Halicki 10 13 23
12. Marcin Florkowski 22 - 22
13. Tomasz Idziak 19 - 19
14. Damian Sokołowski 7 10 17
--- Piotr Gluza 7 10 17
16. Jerzy Tabaka - 16 16
17. Paulina Łozowska 7 7 14
--- Dominika Jaworowska 7 7 14
--- Patryk Obolewicz 7 7 14
--- Michał Obolewicz 7 7 14
21. Tomasz Piasecki 13 - 13
--- Krystian Kozak 13 - 13
--- Piotr Galus 13 - 13
24. Martyna Bieszczad - 10 10
--- Jerzy Sarna - 10 10
--- Andrzej Konopka 10 - 10
--- Paweł Gwizdek 10 - 10
28. Adrian Złotkowski 7 - 7
--- Piotr Giera 7 7
--- Paweł Mańka - 7 7
--- Michał Kutrowski - 7 7
--- Michał Zieliński - 7 7
--- Andrzej Konopka - 7 7

Zapraszamy na trzeci turniej cyklu “Karkonosze Cup” 2013, który zostanie rozegrany 24 sierpnia (sobota) od godz. 10.00 na boiskach do piłki siatkowej plażowej na basenie MOS-u przy ul. Sudeckiej (zapisy w godzinach 9.30 – 9.50).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~papi 11-07-2013 22:36
BRAWOOOOOOOOOOOO DZBANEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group