Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 8197
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rewanżowy mecz przyjaźni

Czwartek, 28 listopada 2019, 6:36
Aktualizacja: 6:40
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Rewanżowy mecz przyjaźni
Fot. użyczone
W celu kontynuowania współpracy między Internatem Zespołu Szkół w Lubomierzu a Bursą Szkolną Nr 1 w Jeleniej Górze, wychowawca bursy jeleniogórskiej Łukasz Pater oraz wychowawcy z Lubomierza Michał Prutis i Mateusz Sadowski zorganizowali rewanżowe spotkanie w piłkę halową.
Spotkanie odbyło się na hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Złotniczej 12 w Jeleniej Górze. Uczniowie z Lubomierza zostali bardzo ciepło przywitani przez kibiców, jak i zawodników z Jeleniej Góry. Po symbolicznym wejściu na hale oraz przywitaniu obu drużyn, wybrzmiał pierwszy gwizdek arbitra. Spotkanie od samego początku stało na bardzo wysokim poziomie, co przełożyło się na dużą intensywność oraz sytuacje bramkowe z obu stron. Po 60 minutach konfrontacji było 2:2. W celu wyłonienia symbolicznego zwycięzcy rozegrany został konkurs rzutów karnych, w których minimalnie lepsi okazali się gospodarze. Ostateczny wynik to 4:3 - informują organizatorzy.
Tak jak w pierwszym spotkaniu wynik nie był najważniejszy. Bardzo łatwo można było dostrzec przyjacielską atmosferę oraz panującego ducha fair play. Mamy nadzieję, że to dopiero początek owocnej współpracy między naszymi placówkami, ponieważ tego typu przedsięwzięcia pozwalają młodzieży na otwarcie się na nowe doświadczenia, emocje oraz zawieranie nowych przyjaźni - relacjonuje Michał Prutis.

Na kolejne owoce współpracy nie trzeba czekać długo. Już 3 grudnia w Internacie Zespołu Szkół w Lubomierzu obędzie się Mikołajkowy Turniej w Piłkę Siatkową, na który zostali zaproszeni wychowankowie Bursy Szkolnej Nr 1 w Jeleniej Górze - dodają organizatorzy.

Twoja reakcja na artykuł?

9
90%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
186
Tak
33%
Nie
61%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group