Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 9020
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Recital Piotra Bukartyka w Szklarskiej Porębie

Poniedziałek, 9 lutego 2015, 7:43
Aktualizacja: 7:46
Autor: Manu
Szklarska Poręba: Recital Piotra Bukartyka w Szklarskiej Porębie
Fot. MOKSiAL
W nadchodzący czwartek (12.02) o godz. 20.00 w Interferie Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie (przy ul. Mickiewicza 21) rozpocznie się koncert Piotra Bukartyka. Cena biletu – 10 zł (w sprzedaży od 9 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie, po uprzedniej rezerwacji telefonicznej – tel. 75–717–36–14, e–mail: mok@mok.szklarskaporeba.pl; bilety do odebrania przed koncertem od godz. 19.00).

Piotr Bukartyk, autor, kompozytor, artysta poruszający się na pograniczu wielu gatunków muzycznych, mieszający rocka, bluesa, folk oraz reggae z kabaretem i piosenką literacką, jest na polskiej scenie muzycznej zjawiskiem bezprecedensowym.

Napisał ponad 400 piosenek, a niektóre z nich stały się przebojami m.in.: “Kobiety jak te kwiaty”, “Małgocha”, “Niestety trzeba mieć ambicję” czy “Sznurek”.

Wygrał niemal wszystkie przeglądy i festiwale, w których nagradza się autorów tekstów piosenek. W każdy piątek w radiowej Trójce jest gościem Wojciecha Manna w jego porannej audycji “Urywki z Rozrywki”. Śpiewa napisane dzień wcześniej piosenki-felietony.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group